wibako

Łuk na sitach poliuretanowych

Łuk na sitach poliuretanowych

Postprzez grunek » 15 Kwi 2015 23:02

Witam mam problem z przesiewaczem gdzie naciąg sit jest poprzeczny i przez to robi sie tzw łuk na sitach i materiał zamiast iśc srodkiem idzie bokami przy listwach co daje brudne kruszywo pomimo że kruszywo wpada do płuczki mieczowej a ta nie może tego wypłukac. Na listwach zrobione są tzw kierowniczki które wyprowadzają materiał na środek ale nadal kruszywo jest brudne, ciśnienie na dyszach natryskowych wynosi ok 4 bar. Co mogę zrobić aby kruszywo było czystsze?

grunek
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 Paź 2014 23:16

Maszyna: Liebherr 566 2plus2

Firma: Kopalnia Kruszywa


Reklama

simmet

Łuk na sitach poliuretanowych

Postprzez BH RUDA » 16 Kwi 2015 19:52

Kolego, według mnie twoim głównym problemem jest źle działająca płuczka.
Mało danych, wklej jakąś fotkę wsadu i zakładu, podaj jakiej wielkości kamień tam dajesz i ile na godzinę, ile gliny w nadawie i fotka gliny.

Jak masz kruszywo brudne że płuczka nie daje rady wyczyścić, to przesiewacz tym bardziej nic nie da bo on ma tylko nawodnić i odsiać piach jeżeli jest przed płuczką albo dopłukać i odsiać piach jeżeli jest po płuczce, ale to PŁUCZKA ma wyczyścić.

Jak coś bardziej napiszesz to coś bardziej pomogę
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej