wibako

Doppstadt 618, a przesiewanie piasku.

Doppstadt 618, a przesiewanie piasku.

Postprzez projektt » 17 Mar 2016 20:43

Hej!

jako iż posiadam przesiewacz doppstadt 618 profi(sita 10 i 15 mm), to rozwazam go wrzucic na żwirownie zamiast kupowac np powerscreen 1400, tylko nie wiem czy warto.

Teraz pytanie, czy ktoś widział takie sito np 4 mm, bo jak patrze w internecie, to w ogóle nie widze sit mniejszych niz 10 mm.
Ktos mi powiedział, że może jakąs siatke drugą doczepić do sita 10 mm.

Drugie pytanie, czy odsiewanie 2-4 mm taki przesiewacz ma sens?? :)

projektt
Operator

Maszyna: Volvo L120E, Cat 323D, Volvo 290B

Firma: .


Reklama

simmet

Doppstadt 618, a przesiewanie piasku.

Postprzez zeppelin zm 15 » 17 Mar 2016 20:51

. Przykręcanie siatki na siatkę moim zdaniem mija się z celem bo gdy wrzucisz siatkę o kratce 4 mm na siatkę o kratce 10mm to nieraz druty będą się mijać a nieraz będą bardzo blisko siebie (patrząc z góry na sito ) i frakcja nie będzie wszędzie 4 mm tylko nieraz mniejsza a co za tym idzie mniejsza przepustowość zapychanie się a przede wszystkim jeszcze spadnie wydajność. Takie jest moje zdanie. właśnie spojrzałem kolego sorry :)
Ostatnio edytowany przez zeppelin zm 15 17 Mar 2016 20:57, edytowano w sumie 3 razy
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Doppstadt 618, a przesiewanie piasku.

Postprzez projektt » 17 Mar 2016 20:52

Doppstadt - przesiewacz bębnowy :)

projektt
Operator

Maszyna: Volvo L120E, Cat 323D, Volvo 290B

Firma: .


Doppstadt 618, a przesiewanie piasku.

Postprzez zeppelin zm 15 » 17 Mar 2016 20:56

To jest zupełnie inna bajka :) mamy też bębnowy ale własnej konstrukcji z stelażem na które nakładamy różne siatki w tej chwili kratka 6mm nierdzewna i jako tako idzie przy średnicy bębna 1,4m Powiem Ci szczerze że będzie ciężko o bęben z frakcją 4mm chyba żebyś poszukał jakieś firmy która zrobiła by Tobie pod takie zamówienie.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej