wibako

Keestrack explorer

Keestrack explorer

Postprzez Rossa221 » 27 Lip 2016 11:38

Witam mam problem z przesiewaczem keestrack explorer 1500 z 2012r chodzi o tasme ktora ciegnie material na sita nie wiem jak to prawidlowo opisac problem polega na tym ze tasma pod obciążeniem kruszywa staje dopiero na pelnych obrotach silnika ruszy przesniej chodzil na 2 razy mniejszych obrotach nie bylo problemu. Prosze o szybko odp co to mozy byc. Podejrzewam cos nie tam z pompą hydrauliczna moze przewód jest gdzies zatkany ? Albo hydromotor ?

Rossa221
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 01 Cze 2016 12:54

Maszyna: Hitachi zx 280-3

Firma: Zodiak


Reklama

simmet

Keestrack explorer

Postprzez peckiel » 27 Lip 2016 14:32

Kolego popraw post. Użyj znaków interpunkcyjnych, bo nie mogę dojść o co dokładnie chodzi.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Re: Keestrack explorer

Postprzez dawidg2 » 27 Lip 2016 16:27

Pewnie silnik hydrauliczny poszedł i ma przecieki wewnętrzne i nie ma przez to obrotów. Do sprawdzenia ciśnienie i ile litrów leci z przelewu. Ale dokładnych danych ile ma być Ci nie powiem.

Ewentualnie podmiana z innego.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Keestrack explorer

Postprzez pprzestrzelski » 27 Lip 2016 18:58

Przełącz na jazdę podjęc kawałek zobacz czy jedzie prosto. Jak zjeżdża na bok to pompa jak prosto to hydromotor albo coś podrodze. Sprawdź jeszcze taka głupia sprawe kiedyś miałem tak u siebie ale na taśmie do przodu od piasku mianowicie naderwał się fartuch i jak piasek spadał zostawał na tym fartuchu i taśmie obciążając ja do tego stopnia ze aż stawała było kupę śmiechu jak w końcu wyszło o co chodzi

pprzestrzelski
Pomocnik operatora

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 17 Paź 2009 15:40
  • Miejscowość: Łomża
  • Pochwały: 2

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej