wibako

Ubrania Robocze

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Ubrania Robocze

Postprzez DJ_Achmed » 23 Gru 2010 15:21

Witam Czy Mogli byscie mi polecic jakies dobre ubrania robocze na zime lato ? chodzi mi o dobra jakosc wykonania wygode

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Reklama

simmet

Postprzez liberka » 23 Gru 2010 15:27

Ja kolego kupuje w firmie Polstroj wejdz na ich stronke to zerkniesz! :D

liberka
Operator

  • Posty: 262
  • Rejestracja: 01 Sie 2010 14:03
  • Miejscowość: ze wsi
  • Pochwały: 2

Postprzez Jarewa » 23 Gru 2010 17:57

Ja kupuje na giełdzie z "używek" niemieckich. Płace grosze. U nas w sklepie takie egzemplarze bardzo drogie. A materiał pierwsza klasa.
Ostatnio edytowany przez Jarewa, 24 Gru 2010 22:56, edytowano w sumie 1 raz

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez DJ_Achmed » 23 Gru 2010 18:09

ja w taki sposób zdobylem za grosze wrecz za 10 zl kurtkę strażacka ktora kosztowała by w sklepie 1000 zl a tak ja kupilem za dychu, trafiło mi sie raz tak, porządny ciuch, ale mnie chodzi raczej o ciuch ochronny do budownictwa bhp, na allegro widzialem fajny egzemplarz kurtki bo glownie o kurtke mi chodzi no i spodnie.
Ostatnio edytowany przez DJ_Achmed, 24 Gru 2010 22:57, edytowano w sumie 1 raz

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Postprzez Jarewa » 23 Gru 2010 18:34

DJ_Achmed napisał(a):ale mnie chodzi raczej o ciuch ochronny do budownictwa bhp


Na mojej giełdzie takie właśnie są.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Re: Ubrania Robocze

Postprzez KOPARKIEWICZ » 23 Gru 2010 19:17

DJ_Achmed napisał(a):Witam Czy Mogli byscie mi polecic jakies dobre ubrania robocze na zime lato ? chodzi mi o dobra jakosc wykonania wygode


Ja kolego kupuje ubrania wojskowe polskiej armi są mocne i w miare wygodne super do pracy a teraz w zimie wojskowa panterka naj lepsza (cena tych ubran to grosze)
koparkiewicz

KOPARKIEWICZ
Fizol

  • Posty: 40
  • Rejestracja: 25 Wrz 2010 17:56
  • Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Pochwały: 1

Postprzez DJ_Achmed » 23 Gru 2010 22:24

czasami wydaje mi sie ze tylko sluzby mundurowe wiedza jak o siebie dbac i dosaja przyzwoite ciuchy do pracy a zwykly zjadacz chleba jak nie kupi sobie to musi w "sweterku" biegac


a jak tam u was z ubraniami roboczymi firmowymi ? pracodawcy daja takowe ? problemy z tym sa? jakie ciuchy daja?

znajac zycie na ciuch trzeba swoje przepracowac pare miechow i wogole ale ciuchy sa rozne ktore daja . czesto oszczedzaja na tym pracodawcy i lepiej chyba samemu kupic choc wielu mowi ze nie bedzie sobie ciuchwow kupowac bo ma pracodawca zapewnic
i niech taki biega w takich ciuchach ma odczepne a jak by kupil sam to by chociaz byl zadowolonu . a wiadomo . pracownik zadowolony to i robota jakos idzie ;] . no teraz na zime to musi byc dobry ciuch kurtka bo zmarznie taki pracownik to sie wszystkiego odechciewa . oj tamta zima dala mi niezle popalic

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Postprzez dawidg2 » 23 Gru 2010 22:37

DJ_Achmed napisał(a):bo ma pracodawca zapewnic
no tak niby jest. ale różnie to firmy przestrzegają. ciuch roboczy się należy, a jak się nie daje to trzeba ekwiwalent zapłacić albo dać na proszek. Wiadomo sezonowym pracownikom się nie opłaca szyć ciuchów. Ja pracowałem w jednej firmie dostałem ciuchy, a po miesiącu się zwolniłem i ciuchy zdałem. Nic nie mówili.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez radix » 23 Gru 2010 23:24

Apropo ciuchów - wiecie może koledzy kto szyje ciuchy dla Strabaga? Chodzi mi konkretnie o te jaskrawoczerwone komplety. Niestety panowie się już zwineli z robotą a nie zdażyłem zapytać.
o takie jak tutaj na zdjęciu ...


Image

Image

Awatar użytkownika
radix
Pomocnik operatora

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 08 Kwi 2008 22:49
  • Miejscowość: Wlkp

Maszyna: NH LB110B ; Kramer 480, Kramer 312SE


Postprzez DJ_Achmed » 23 Gru 2010 23:31

http://www.allegromat.pl/aukcja67452

ja taka kurtke ciekawa wychaczylem, jest ich troche na allegro, bez problemow spodnie sa do tego za 70 zl okolo

grunt to dobry ciuch ;]

zamiezam ja kupic a podzielic sie dobrymi linkami zawsze nie szkodzi ;]

kiedys jak bylem na budowie stadionu w wrocku to tam to dopiero byla rewia mody strojow budowlanych, kilka duzych firm tam robi mostostal itp.

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 10:43 pm ]
znalazlem sklep caly z tymi ciuchami

macie tutaj linka ;]
http://www.snickers.kris.szczecin.pl/pr ... askowa.htm

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 10:47 pm ]
swietne ciuchy z tej firmy widze sa, mozna przyblizyc zdjecia i w przyblizeniu danego modelu widac naprawde solidnosc wykonania
Ostatnio edytowany przez DJ_Achmed, 24 Gru 2010 23:02, edytowano w sumie 1 raz

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Postprzez dawidg2 » 24 Gru 2010 00:03

U mnie w firmie kupiliśmy takie odblaskowe kierowcą. dokładnie to takie 3 w 1. Może służyć jako bezrękawnik, jako bluza i jako kurtka przeciwdeszczowa. Jest podwójna że można wypiąć środek i służy jako właśnie bluza, bezrękawnik, dosyć drogie to było i do tego są spodnie ogrodniczki też pomarańczowe z odblaskami.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Najlepsze sa ciuchy sluzb mundurowych.

Postprzez Dzikulec » 24 Gru 2010 00:06

Mialem okazje przez kilka lat uzytkowac ciuchy wojskowe w ramach wykonywanego zawodu i przekonalem sie,ze najmocniejsze i wygodne obuwie,spodnie,kurtka to tylko z demobilu.Obojetne czy to polska,niemiecka,czy amerykanska armia.Warto celowac w uzywki,ale coraz trudniej kupic na miare

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Postprzez dawidg2 » 24 Gru 2010 00:10

Właśnie armia wysprzedaje zapasy. Raz patrzyłem co mają bo tata się interesował chciał jakiś płaszcz kupić.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez DJ_Achmed » 24 Gru 2010 00:18

czytalem wlasnie . cieple kurtki wojskowe po 4 zl a kasesony po 20 gr ^^ no niezle wojsko sie wysprzedaje i jak opisuja to nie sa jakies tam dziorawe ciuchy

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Postprzez mietek » 24 Gru 2010 16:07

dawidg2 napisał(a):Właśnie armia wysprzedaje zapasy. Raz patrzyłem co mają bo tata się interesował chciał jakiś płaszcz kupić.


a gdzie to trzeba uderzyć aby się dowiedzieć więcej na temat wyprzedaży ?? mienia wojskowego oczywiście bo sam bym był zainteresowany
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Postprzez DJ_Achmed » 24 Gru 2010 16:24

wyprzedaze byly na poczatku roku 2010 . teraz to juz znajac zycie wyprzedane . ludziska sie wyszlokily i po kupili za grosze i sprzedawaja troszke drozej na allegro . nie wiem .nie zglebialem tego tematu . poprsotu czytalem na ten temat

DJ_Achmed
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 23 Gru 2010 12:20
  • Miejscowość: Kalisz

Postprzez dawidg2 » 24 Gru 2010 16:40

mietek napisał(a):gdzie to trzeba uderzyć aby się dowiedzieć więcej na temat wyprzedaży ??
na stronie agencji mienia wojskowego są ogłoszone przetargi czy ogłoszenia na to co mają jeszcze.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Rozne rzeczy mozna kupic w AMW...

Postprzez Dzikulec » 24 Gru 2010 19:06

...poczawszy od kaleson,skonczywyszy na pojazdach gasiennicowych.
Dla przykladu :

http://www.amw.com.pl/rsm_product_info. ... ucts_id=96

W wojsku takim CZYMS nieraz porobilem i nie wiem,czy przypadkiem wydajności przemieszczania gruntu nie maja wiekszej od spycharek

[ Dodano: Pią Gru 24, 2010 6:07 pm ]
...dotyczaca tego,co m.in.AMW chce sprzedawac i po ile:

http://www.amw.com.pl/documents/rsm_fil ... le_511.pdf

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Postprzez Łukaszenkolbn » 24 Gru 2010 21:40

co do tych ciuchów z strabaga wiem ze podobne kolorystycznie dla skanska robi jakas firma spod kielc ale oderwałem metkę ale ciuszki firma zapewnia eleganckie mocne fajny materiał do utrzymania i oczywiscie kolor zarówa pomarańcz :d u mnie po poł roku uzytkowania sprał sie tylko kolor delikatnie ale zadnych dziur czy rozerwanych szwów to samo z bluzo kurtką :d kaski tez pierwsza klasa leciutkie i z kropeczką która sie przebarwia jesli na kask sie zużył

Łukaszenkolbn
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 15 Lut 2010 00:25
  • Miejscowość: lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: 3cx liebherr312

Firma: spółka bez zadnej odpowiedzialnosci :)sieci wod-kan


Postprzez Promag » 07 Lut 2011 21:44

Czasem można trafić na dobre używki ubrąń roboczych na giełdzie,wtedy wychodzi to o wiele taniej. Ale można też szukać w sklepach internetowych z taką odzieżą roboczą,wybór będzie szeroki. Ja na szczęście mam firmowy strój :wink:
Regały magazynowe, wózki widłowe, wózki paletowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko część bogatej oferty handlowej PROMAG S.A.

Promag
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 07 Paź 2010 07:34
  • Miejscowość: Polska

Następna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej