wibako

gdzie jest wlew w atlasie?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

gdzie jest wlew w atlasie?

Postprzez tomec » 06 Wrz 2007 20:34

siemano panowie mam pytanie mam kopareczke atlas 1602D z 78 roku i nie wiem gdzie sie znajduje otwor na wlew hipolu do obrotu koparki na wiencu.... pomozecie mi?bo sa sruby co trzymaja caly wieniec ale zadna sie nie wyroznia zeby to byl wlew z miarka....

a jeszcze jedno pytanie zmienialem olej w mostach i mi bloto plynelo ....jaki powinien byc poziom oleju pod korek wlewu?czy w polowie miedzy wlewem a korkiem od spuszcznia?

a no przypomnialo mi sie ....mam takie pod kabina dwie wajchy co naped sie daje,mam na rysunku pokazane trzy wajchy a mam dwie,panowie slabo mi wchodzi ona pod gorki na jednym walku napedu mam ustawione na zajaca ale nic nie pomaga,pomozcie mi prosze :(

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Reklama

simmet

Postprzez grt85 » 08 Wrz 2007 01:22

i też żadnej odpowiedzi zaje faj... forum pomocne jak żadne

grt85
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 03 Wrz 2007 11:22
  • Miejscowość: Grodzisk wlkp

Postprzez rudesmen » 08 Wrz 2007 17:04

grt85 napisał(a):i też żadnej odpowiedzi zaje faj... forum pomocne jak żadne


Masz jakiś problem? Jeżeli ktoś zna odpowiedź na pytaie to jej udziela, Widocznie nie trafił tu jeszcze nikt kto znałby odpowiedź.

PS jeszcze jeden taki post i bye bye

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez bazi » 09 Wrz 2007 23:16

kolego pracowalem kiedys na 1302 78' i wlew mialem zaraz obok silnika obrotu - wlew od gory na przekladni obrotu, natomist otwor przelewowy byl na jej boku dosc trudno dostepny. Natomiast na moscie masz zwykly otwor wlewowo-przelewowy lej dopoki nie zacznie sie wylewac olej przez ten otwor. U mnie do jazdy mialem 2 pneumatyczne przełaczniki - jeden pod fotelem natomiast drugi obok fotela po prawej stronie. Ten pod fotelem to byl przełacznik przełożenie szosowe/terenowe natomist ten drugi do dzis dnia nie wiem ale gdy go przelaczyles maszyna dostawala kopa tak ze tylko dym i ruła sie prostowała ^ ^ takze musisz pokombinowac

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez tomec » 10 Wrz 2007 08:36

bazi ale sa 2 wajchy pod kabina... tez jakies przelaczenie ale ja roznicy nie czuje..dzieki za tamte odp ..mi doradzil operator sie nie odzywac do tego kola co sie nazywa hamulec bo mowi ze bedzie potem cieklo mi z niego...a w ktorym miejscu nalezy odkrecic srobke od przekladni bo ja nie moge znalezc ... wszystkie srobki trzymajace wieniec sa takie same...

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej