wibako

Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez haosumyslu » 14 Paź 2012 19:27

Witam
Ma ktoś może jakieś doświadczenie w pracy w Anglii na koparko ładowarce czego tam oczekują i itd takie ogólne rozeznanie ile można zarobić jak się nic nie umie :).

haosumyslu
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 16 Wrz 2012 13:11

Maszyna: koparko ładowarka CAT


Reklama

simmet

Jak znaleźć prace w Anglii na koparce.

Postprzez owczarekniemiec » 14 Paź 2012 19:50

haosumyslu napisał(a):jak się nic nie umie .



hehe jak się nic nie umie to chyba nic zarobić nie można :P :lol: a tak poważnie to słyszałem że płacą od 8 do 15 euro na godzinę ( w Irlandii)
Usługi koparko-ładowarką Cat 428C, Przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wykonanie drenażu opaskowego hydroizolacje fundamentów montaż przydomowych oczyszczalni ścieków. Wszelkiego rodzaju roboty ziemne. Jastrzębie Zdrój tel. 796-565-717

Awatar użytkownika
owczarekniemiec
Fachoperator

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 10 Lis 2010 21:21
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 7

Maszyna: Cat 428C 2000r.


Jak znaleźć prace w Anglii na koparce.

Postprzez mietek » 14 Paź 2012 20:35

a prace to najlepiej by było mieć nagraną przez jakiegoś znajomego bo pośrednicy oskubią cię na kasie
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Re: Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez kubanczyk21 » 17 Paź 2012 11:24

haosumyslu napisał(a):jak się nic nie umie :).



Jak się nic nie umie to się wcale pracy nie znajdzie ani w Angli ani w Polsce

kubanczyk21
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 03 Paź 2012 10:55

Re: Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez zbyniek » 06 Gru 2012 13:40

Witam kolegow kopaczy. Dawno tu nie zagladalem i troche sie u mnie pozmienialo. Mianowicie w koncu po 7 latach wrocilem z anglii do kraju...wrocilem w lecie i przez pierwsze 3 miesiace jakos nie chcialo mi sie szukac pracy a nawet nie dowiedzialem sie czy moje uprawnienia z tamtad sa u nas akceptowane zrobilem sobie taki dluzszy urlop :D wkoncu gdy jesienia wyslalem moje dokumenty do IMBIGS przyslali mi odpowiedz ze uznaja mi kat I na koparki i wlce II(wozidla i ladowarki mi nie uznali) ale by dostac te polskie uprawnienia musze zaplacic jeszcze za kurs ktory kosztuje 3 tys zl, a ten kurs rozpoczyna sie w styczniu i potrwa do marca gdyz odbywa sie tylko w weekendy. Tak wiec do wiosny jestem uziemiony, chociaz widze teraz jak to delikatnie mowiac slabo jest u nas z praca i jakie sa stawki to zastanawiam sie czy dobrze zrobilem wracajac bo co z tego ze jestem u siebie w kraju jak i tak gdybym na wiosne jakims cudem znalazl prace to i tak bedzie to w wiekszosci praca w delegacj i po calej polsce za pieniadze wiecie jakie. Bedac jeszcze w anglii zdawalem sobie sprawe ze jest troche ciezej z ta praca ale nie wiedzialem ze az tak. Teraz dopiero widze ze tam pomimo ze czsem znajdzie sie jakis idiota na budowie to i tak jest niezle-koparkowy to koparkowy ma robic swoja robote i nic go wiecej nie interesuje nikt nie slyszal o zadnych limitach na rope :crazy: nikt nie wymaga tez od operatora by samodzielnie naprawial maszyne a nawet niema prawa tego robic bo niema takich uprawnien(od tego jest mechanik) jedyne co nalezy zrobic to rano nasmarowac maszyne i posprawdzac plyny. Przerwa to tez rzecz swieta 2xpo pol godz na 9 godz pracy jak robisz 12godz to 3xpol godz stawki rozne ja ostatnio mialem 12-13 funtow na godz. weekend jak chcesz przychodzisz placa 50% wiecej jak nie to nie nikt cie nie zmusza. Takze widzicie koledzy dlaczego teraz zastanawiam sie czy albo nie wracac, albo szukac jakiejs innej pracy w polsce...Troche sie tu rozpisalem ale chcialem tak po krotce opisac kondycje pracy w uk i u nas. Kolego haosumyslu nie bede orginalny i powiem ci to samo co i wszyscy ze pomimo ze w uk jest latwiej o prace to bez zadnych umiejetnosci nikt ciagle placic jeszcze nie chce :D

Awatar użytkownika
zbyniek
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 16 Lis 2010 15:59
  • Miejscowość: zamosc/anglia

Maszyna: Hyundai 290LC-7A


Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez gogo0707 » 10 Gru 2012 21:25

12, 13 funtow a ty przyjechales robic do polski za 12 lub 13zlotych?
"Od­po­wied­nia mo­tywac­ja po­par­ta pochwałą uskrzydla "
http://www.telnow.pl

gogo0707
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 23 Cze 2011 15:22
  • Miejscowość: Bierawa
  • Pochwały: 10

Maszyna: JCB4CX
CAT M315D

Firma: Telnow


Re: Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez zbyniek » 11 Gru 2012 12:33

Wiem ze ciezko to zrozumiec,ale ciagnelo mnie zeby wrocic .Chcialem pracowac u siebie w kraju nie gdzies na emigracji.

Awatar użytkownika
zbyniek
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 16 Lis 2010 15:59
  • Miejscowość: zamosc/anglia

Maszyna: Hyundai 290LC-7A


Re: Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez crew1987 » 11 Gru 2012 17:19

"wszędzie dobrze ale w domu najlepiej" :faja:

a jakie miales tam zadania na koparce?

Awatar użytkownika
crew1987
Operator

  • Posty: 498
  • Rejestracja: 29 Maj 2009 19:03
  • Miejscowość: Dolnyśląsk
  • Pochwały: 9

Maszyna: cat 428c 2CR 00r

Firma: privat


Jak znaleźć prace w Anglii na koparce?

Postprzez Yellow » 13 Gru 2012 09:03

Ja również dołączę się do tematu: jak piszecie najlepiej mieć pracę załatwioną przez znajomego, ale u mnie to odpada bo nie mam znajomych pracujących w tej branży w UK. Coś tam na koparce potrafie ale nie mam udokumentowanego stażu pracy - tak jak tu napisałem viewtopic.php?f=35&t=20331 .Czy ktoś może polecić jak inaczej znaleść prace w UK? Jakiś mniej znany portal ofert pracy za granicą? Bo te znane to tylko firm pośrednictwa pracy które swoją prowizję biorą ... zabójczą :crazy:

Yellow
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 17 Lis 2012 08:37
  • Miejscowość: Podlaskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej