wibako

spuszczane paliwo z maszyny

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Re: spuszczane paliwo z maszyny

Postprzez czaki » 15 Mar 2016 17:17

"...wiadomo że mała firma nie może pozwolić sobie na zapewnienie pełnych świadczeń socjalnych" - żeby nie było tak,jak w pewnej firmie,gdzie robiłem,że szef przez kierowników próbował dawać operatorom koparek 10z/h i umowę-zlecenie.Szefo taki biedny był i nękany różnymi opłatami, że aż musiał jeździć Porsche Cayenne

czaki
Fachoperator

  • Posty: 649
  • Rejestracja: 05 Lut 2011 22:48
  • Miejscowość: Cieszyn
  • Pochwały: 6

Reklama

simmet

Re: spuszczane paliwo z maszyny

Postprzez TRANSKOP81 » 15 Mar 2016 19:09

No tak to jest wlasnie to te porsche powoduje taki scisk dupy

TRANSKOP81
Fachoperator

Maszyna: zeppelin 19 ,case1288,MAN 8x8,tatra 815 ,HANOMAG 60E

Firma: ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE


spuszczane paliwo z maszyny

Postprzez dawidg2 » 15 Mar 2016 20:32

Są "szefowie" i szefowie. I nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. tak samo można napisać o pracownikach. Akurat mam z tym do czynienia przez prowadzenie działalności.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: spuszczane paliwo z maszyny

Postprzez czaki » 15 Mar 2016 23:02

I to właśnie jest nienormalne podejście, jak jeździ się samochodem za ok. 50 tyś. zł ,a pracownikom na stanowiskach robotników wykwalifikowanych podsuwa się "śmieciową" umowę opiewającą na 10 zł od przepracowanej godziny.
Ja bym tak nie mógł. Jak ja - zwykły robotnik - poprosiłem młodego chłopaka od znajomego, by mi pomógł łopatą poprzerzucać zwałkę, to na godzinę dałem mu więcej, niż wtedy w firmie zarabiałem. Uważałem, że za taką robotę ja sam nie chciałbym mniej dostać.

czaki
Fachoperator

  • Posty: 649
  • Rejestracja: 05 Lut 2011 22:48
  • Miejscowość: Cieszyn
  • Pochwały: 6

spuszczane paliwo z maszyny

Postprzez manius » 16 Mar 2016 21:41

czaki napisał(a):I to właśnie jest nienormalne podejście, jak jeździ się samochodem za ok. 50 tyś. zł ,a pracownikom na stanowiskach robotników wykwalifikowanych podsuwa się "śmieciową" umowę opiewającą na 10 zł od przepracowanej godziny.
Ja bym tak nie mógł. Jak ja - zwykły robotnik - poprosiłem młodego chłopaka od znajomego, by mi pomógł łopatą poprzerzucać zwałkę, to na godzinę dałem mu więcej, niż wtedy w firmie zarabiałem. Uważałem, że za taką robotę ja sam nie chciałbym mniej dostać.

skądś to znam... :wall:
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Król Julian

manius
Fachoperator

  • Posty: 1025
  • Rejestracja: 16 Maj 2010 12:18
  • Miejscowość: brzesko
  • Pochwały: 17

Maszyna: cat 442d ;)


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej