wibako

Jakie macie zdanie na temat swoich maszyn

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jakie macie zdanie na temat swoich maszyn

Postprzez kraqers » 19 Sty 2008 22:03

Witam. Chciałem sie dowiedzieć jakie macie zdanie na temat maszyn na których pracujecie przy okazji jeśli można jakie są to maszyny. Nie ukrywam złapałem "bakcyla" robie na małym sprzęcie od 5miechów i bardzo mnie to wciągnęło po same pachy :P taka "gipeka". Ale na poważnie proszę o wasze wypowiedzi jakie zrobiliście np błędy itp.





Młody operator koparki bez "papierów"

kraqers
Młodszy operator

  • Posty: 176
  • Rejestracja: 23 Gru 2007 22:58
  • Miejscowość: ...

Maszyna: Cat 428C,428,432D,432E,M313C,315C,308C
i takie tam...


Reklama

simmet

Postprzez mietek » 19 Sty 2008 23:07

hmmm tak sie zastanawiam jak to ładnie napisać

no ja pracuje na Cat 432D kop-ład i co tu o niej duzo pisac wygodna silna w zime ciepla a w lato klima

jedyne co mi sie marzy w niej to centralne smarowanie :P a tak pozatym to bajka praca na takiej maszynie
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Postprzez Bartek » 19 Sty 2008 23:19

Dziwny temat, bo chyba raczej nikt nie bendzie próbował zarzucać czegoś swoim maszynom "bo to odstrasza klijentów"....

No wienc....

W Atlasie musze zmienic opony i założyć tą kratke "osłone" na nadwozie....

Ostrówek - brak zarzutów :D

W Cat - cie borykam sie zabespieczeniem do fotela "taką spreżynką"

A ogólnie jest pięknie to robta sie zacznie niedługo, tylko rączki zacierać... :D
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez helmut » 19 Sty 2008 23:46

Więc tak...
Cat 428B rocznik 1996

Bardzo fajna maszynka, zwrotna, mega oszczędna w spalaniu, części... hmmm zależy co siądzie są tanie i drogie. Jeśli miałby jakiś srs i mniej kanciastą maskę i więcej miejsca w kabinie to byłby idealny. ,,Bananowa'' konstrukcja tylnego osprzętu dużo bardziej pasuje mi jak w jcb.

Jcb 4CX rocznik 2002 p21

Bardzo ładna :D maszynka, ale.. w porównaniu do cata pali jak smok w pracy przodem i przejazdach, do zawracania i manewrów potrzebne lotnisko (choć po wyczuciu gabarytów da się wjechać w różne dziury), elastyczność hydrauliki w catcie wydaje mi sie być lepszą. Zalety... Sprzęt dobry na duże przestrzenie, cięzki teren, załadunek przodem. Pracuje u mnie rok i nic sie nie dzieje. Aaaa i ostatnio pani inspektor na budowie powiedziała że tylko ten sprzęt wzbudza na u niej podziw. :oops: Haaaaahaaaah Osobiście teraz za te pieniądze wziąłbym jakiegos Cata na małych kołach, bo możliwości jcb wykorzystuję może w 60%.

helmut
Operator

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 05 Sty 2007 21:59
  • Miejscowość: wawa
  • Pochwały: 5

Maszyna: 4CX P21, 428B, 428C, 432D, M312, M313C

Firma: P.H.U. SZWAGIERCHUJNIERODZINA


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej