wibako

Niemiłe spotkanie z Policja....

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez kraqers » 22 Lut 2008 20:20

tomec napisał(a):kragers co ty gadasz? w kolko mamy walkowac ten temat?uprawnienia sa potrzebne ale nie zawsze sa wymagane,wiec poczytaj uwaznie i bedziesz wiedzial kiedy nie a kiedy tak
Kolego ty masz jakieś problemy mam Ci pokazać tematy na w których piszesz że na budowach nie są potrzebne uprawnienia itp jak ładnie wprowadzasz w błąd. I czytaj uważnie swoje posty które piszesz ni tylko W "pogaduchy"!!. Powodzenia Ci życzę. Szkoda czasu i sił na ciebie :crazy:

kraqers
Młodszy operator

  • Posty: 176
  • Rejestracja: 23 Gru 2007 22:58
  • Miejscowość: ...

Maszyna: Cat 428C,428,432D,432E,M313C,315C,308C
i takie tam...


Reklama

simmet

Postprzez tomec » 22 Lut 2008 20:54

na jakich budowach o co ci czlowieku chodzi?wez sie zajmij czyms pozyteczniejszym niz szykanie dziur w calym!!

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 7:54 pm ]
prosze podaj przyklady czekam na to !

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez misiekjmajka » 22 Lut 2008 21:50

ja kiedys wyjehcalem swoim bobcatem 316 (minikoparka) no i mialem przejechac chyba 20 metrów. Policja zajechala mi droge no i sie mnie milicjant pyta czemu koguta nie mam - no to ja mu mowie ze o kogóty to tylko nadzór budowlany, ci od BHP i takie tam powinni sie pytac. On sie speszyl zapytal sie czy daleko jade to Mu palcem pokoazalem pare metrów dalej budowe i policjant tylko "to milego kopania zycze" Wydaje mi sie ze chyba w lape chcial ale nei mialem za co dac więc pojechal sobie... (Byl tylko taki jeden problem - bo ten bobcat nie jest przystosowany do ruchu drogowego ani nic z tych zeczy nawet swiatel nie ma, no jedno ma na ramieniu... ale policjantowi to nie przeszkadzalo)
Jak łyżka ma wszystkie zęby, to i operator się cieszy...

misiekjmajka
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 06 Sie 2007 15:59
  • Miejscowość: częstochowa

Postprzez lordkubus » 23 Lut 2008 02:06

misiekjmajka napisał(a):ja kiedys wyjehcalem swoim bobcatem 316 (minikoparka) no i mialem przejechac chyba 20 metrów. Policja zajechala mi droge no i sie mnie milicjant pyta czemu koguta nie mam - no to ja mu mowie ze o kogóty to tylko nadzór budowlany, ci od BHP i takie tam powinni sie pytac. On sie speszyl zapytal sie czy daleko jade to Mu palcem pokoazalem pare metrów dalej budowe i policjant tylko "to milego kopania zycze" Wydaje mi sie ze chyba w lape chcial ale nei mialem za co dac więc pojechal sobie... (Byl tylko taki jeden problem - bo ten bobcat nie jest przystosowany do ruchu drogowego ani nic z tych zeczy nawet swiatel nie ma, no jedno ma na ramieniu... ale policjantowi to nie przeszkadzalo)


ale też są wyjątki że maszyny nie muszą być przystosowane do ruchu drogowego przeciez jak robisz przy jakiejs drodze czy cos to czasami czy chcesz czy nie chcesz musisz wyjechać najlepiej wlączyć koguta i wziąść kogoś sobie do pomocy zeby wrazie czego zatrzymał ruch i i ci pomagał przy przemieszczaniu sie a policja może ci wtedy gówno zrobic

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej