wibako

Jakie zarobki????????

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jakie zarobki????????

Postprzez Sylwo23 » 22 Lut 2008 15:32

Witam, chciałem się dowiedziec ile zarabia taki operator
Koparko-Ładowarki,Koparki,Fadromy?? panowie doradzcie jaki kurs jest najlepiej opłacalny?? z góry dzieki.[b]
~Sylwo23~

Sylwo23
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 10 Sty 2008 13:49
  • Miejscowość: Pułtusk

Reklama

simmet

Postprzez mietek » 22 Lut 2008 17:28

wszystko zalezy jak robisz proste jeden dostanie 8 zł a inny 18 zł to ze zrobisz kurs nie znaczy ze zaraz bedziesz operatorem :) bo ofert jest duzo ale pracodawcy sa wymagajacy taka prawda
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Postprzez almarius » 22 Lut 2008 20:33

Otóż to. Nie sztuka zatrudnić kogoś z "papierami". Właściciel maszyny na pewno będzie zwracał uwagę na sposób pracy operatora. Jeśli będziesz miał naturę "kata maszyn" nigdzie za długo nie popracujesz. Gro awarii maszyn spowodowanych jest właśnie niewłaściwym ich użytkowaniem.
Nie ma sprzętu, który się nie psuje, są tylko handlowcy, którzy w to wierzą.

Awatar użytkownika
almarius
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 22 Lut 2008 09:39
  • Miejscowość: k/Warszawy

Postprzez umberto » 22 Lut 2008 20:49

U nas więcej niż 10-12 zł nie dostaniesz,co byś nie umiał.Niby roboty kupa ale i maszyn skromnie.Niedawno taka propozycję niby dostałem od znajomka co do waryniaka dkupił case i frajera szuka,pokazałem mu tylko nabytek w garażu :mrgreen:
Swoją drogą,ja obecnie jako instalator elektroniki obiektów średnio zarabiam tak od 2500 do 4000 zaleznie od tematów,auto firmowe pod tyłek i w weekendy,praca po 8 godzin.Zastanawiam się czy jest się samemu sens bujać.
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej