wibako

K-Ł jako nowy biznes prosze o pomoc w kilku pytaniach ??

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

K-Ł jako nowy biznes prosze o pomoc w kilku pytaniach ??

Postprzez marcinwlodarczuk » 07 Gru 2014 23:53

Witam jestem tutaj na forum od niedawna aktualnie jestem na koncówce kursu koparko ładowarki kat 3 jak na poczatek to na osprzecie koparkowym jestem jak nie jeden stary operator ale to z zamilowania i zainteresowania. Dodam ze bede sobie swietnie radzil operujac taki sprzet na kursie obsluguje jcb 3cx z 2011 i 2004 roku. na jednej jak i na drugiej sie swietnie kopie jak i sciaga ziemie od najdluzszego momentu az do konca zbierajac po 5-7 cm itd bo za to sie w szczegolnosci wziąłem operowanie dwoma dzojstikami.

Pytanie do was mieszkam 20km od wiekszego miasta ale w dosyc sporej gminie gdzie w okolicy tez nie ma wgl konkurencji najblizej to w miescie 20 km z tad ale to tez niezbyt wybitna konkurencja.
jak jest z taka poczatkową firma kupujac koparko ładowarke? kepiej taki biznes zaczac przed zima czy na wiosne?
dodam ze mam odlozonych troche pieniedzy a chcialbym kupic jakas k-l do 80tys zł mysle o jcb 3cx z 1998-2002 lub cat ale nie orientuje sie z cata ktory model bedzie najlepszy a jest ich troche.
na start chce kupic starsza poniewaz nie wiem jak wyjdzie z tym biznesem w moich stronach. a jak sie rozkreci to zawsze mozna zmienic na mlodszy i dokupic jeszcze mini koparke.

Proszę o porady i opinie czym sie kierowac na poczatku zakladajac taka dzialalnosc oraz jakie brac pod uwage koparki? dodatkowo na co zwracac uwagę przy kupnie takiej koparko ładowarki?

dodam ze jestem ogarnietym człowiekiem i mimo ze nie mialem z tym wczesniej stycznosci juz sie odnajduje w tym temacie ale potrzebuje jeszcze kilka podpowiedzi od ludzi doswiadczonych. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

marcinwlodarczuk
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 28 Wrz 2014 14:41
  • Miejscowość: Sosnowica

Maszyna: New Holland B100B

Firma: Ordowski Górki


Reklama

simmet

K-Ł jako nowy biznes prosze o poomoc w kilku pytaniach ??

Postprzez MARIO/MECALAC » 08 Gru 2014 07:53

Najpierw to ja Cię proszę o poprawna Polszczyznę. Popraw swój post bo się tego czytać nie da. Na naszym forum obowiązuje NETYKIETA, skoro jesteś ogarnięty to powinieneś zacząć od regulaminu. Pomimo ze jest krótki nikt go przeczytać nie chce masakra.


Wysłane Z Nokia Lumia 800
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej