Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

regulamin bonu podarunkowego na usługi koparkowe

14 Gru 2014 20:50

koledzy, podpowiedzcie trochę, planuje podarować szwagrowi pod choinkę oprócz flaszki, bon na kilka godzin usług moją kop-ład.
co prawda dom już stoi,ale teraz się zaczyna najlepsza zabawa w koło domu z przyłączami,plantowaniem itp.więc się przyda,
problem tkwi w tym że chce to zrobić jakoś humorystycznie, i w środku żeby był regulamin tychże usług itp. podpowiedzcie jakie mogą być podpunkty.

regulamin bonu podarunkowego na usługi koparkowe

14 Gru 2014 21:03

Zakaz zaglądania do zbiornika jeśli nie jest tankowany. :D

regulamin bonu podarunkowego na usługi koparkowe

14 Gru 2014 21:23

w celu uniknięcia obrażeń -nie mów mi jak mam pracować :mrgreen:

regulamin bonu podarunkowego na usługi koparkowe

14 Gru 2014 21:49

Ja myślę, że trzeba by było dodać punkt o obowiązkowej przerwie na kawę, którą ma zrobić zamawiający usługę.

regulamin bonu podarunkowego na usługi koparkowe

22 Gru 2014 21:53

dzięki koledzy za pomoc, finalnie regulamin wyszedł w ten sposób, może komuś się przyda, przy okazji tych świąt :D
Regulamin bonu podarunkowego:
1. Bon podarunkowy upoważnia do skorzystania z usług koparko-ładowarką w firmie xxxxxxxxx, zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością bonu
2. Obowiązkowo należy zapewnić operatorowi przerwę na kawę.
3. Obowiązkowo należy zapewnić operatorowi przerwę śniadaniową.
4. Zakaz zaglądania do zbiornika jeśli koparka nie była wcześniej tankowana.
5. W celu uniknięcia obrażeń- nie pouczać operatora jak ma pracować.
6. Podczas kopania wymiarowego, w miarę możliwości starać się maksymalnie pomagać operatorowi łopatą, w celu zminimalizowania stresu operatora, spowodowanego wyciąganiem każdej bryłki z osobna.
7. Bon można wykorzystać jednego dnia lub w różnym terminie po wcześniej ustalonym dniu i godzinie wizyty.
8. Mile widziany napiwek.
Wyślij odpowiedź