wibako

Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

Postprzez filipo » 23 Gru 2014 20:48

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zważając iż jest to czas pojednania chciałbym złożyć Najserdeczniejsze Życzenia całej Firmie Interhandler Sp. z o.o. a w szczególności:

Panu Przemysławowi R. z centrali w Toruniu, który jest odpowiedzialny za kontakt z „zadowolonym” klientem. Chciałbym mu życzyć żeby tak często odbierał telefon ile ma wiadomości na swojej skrzynce głosowej.

Doradcy handlowemu Mazowsze południe Panu Rafałowi M. żeby przemówił ludzkim głosem i zaczął sprzedawać maszyny zgodne z zamówioną specyfikacją. Żeby cały rok chodził z podniesioną głową, a nie jak dotąd ze wzrokiem spuszczonym w ziemię podczas swoich nieudolnych kłamstewek. Życzę również tylu zadowolonych klientów i sprzedanych maszyn ile bajerów i ściem wcisnął Pan do tej pory swoim klientom, a w szczególności dotrzymywania danego słowa co do umawiania spotkań.

Kierownikowi Oddziału Łomianki Panu Henrykowi D. żeby jego wspaniały kontakt z JCB w Wielkiej Brytanii był dalej tak owocny jak to przedstawia w swoich rozmowach telefonicznych. Życzę Panu żeby Ci „źli” Anglicy (czyt. biurko obok) odpowiadali częściej niż raz na dwa miesiące na zgłoszenia klientów, a części dostarczali tak szybko jak serwis zwija się z napraw gwarancyjnych. Życzę tylu niezadowolonych klientów w nadchodzącym roku ile telefonów wykonał Pan do mnie przez ostatnie dwa miesiące, choć mam nadzieję nie poskutkuje to redukcją etatów z powodu braku zleceń. No i przede wszystkim takiego zapału jak NIE do tej pory, terminowości, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Chłopakom z serwisu wyższych pensji, większego zaangażowania i pracy z pasją. Ceny za dojazd jak Hoffman, Kamiński i Sikorski razem wzięci. Takiej szybkości w diagnozowaniu usterek jak Pan Krystian S. wystawia faktury za przeglądy gwarancyjne. Żeby problemy rozwiązywały się tak szybko jak znikały obiecane rabaty na serwis.

Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony, a jeśli nawet to rzućmy to razem z moimi zszarpanymi nerwami i straconymi zleceniami do jednego wora i zapomnijmy o Naszych waśniach, niech św. Mikołaj zabierze je ze sobą do Laponii i zakopie głęboko pod śniegiem. I nawet jeśli dostane w tym roku rózgę pociesza mnie myśl, że nie będę odosobnionym przypadkiem. Mam nadzieję, że jeszcze przed Nowym Rokiem spotkamy się pełni wigoru i wspólnie dokonamy reszty napraw gwarancyjnych.
www.materialy-sypkie.pl
Zmechanizowane roboty ziemne, transport drogowy

filipo
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 09 Paź 2008 23:50
  • Miejscowość: okolice Piaseczna
  • Pochwały: 3

Maszyna: 3CXCECO'14 3CXCECO'11 2x KERAX'09 Volvo ew160B, DAF CF85.410

Firma: Roboty Ziemne Filip Olejnik


Reklama

simmet

Re: Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

Postprzez ewekus » 30 Gru 2014 22:35

Motto IH to "komuno wróć" podejście do klienta jest żenujące. Bardzo dobrze znam całą ekipę IH Łomianki i pozostałych dobrodziejów z Torunia przyłączam się do Twoich życzeń.

ewekus
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 30 Gru 2014 22:28

Maszyna: jcb3cx

Firma: własna


Re: Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

Postprzez Marcindrze » 12 Sty 2015 01:54

Powodzenia dla handlowców bo taki szit ładuja klientowi o konkurencji. Wszedzie liczy sie kasa.

Awatar użytkownika
Marcindrze
Fachoperator

  • Posty: 873
  • Rejestracja: 23 Sie 2009 20:18
  • Miejscowość: centralna Polska
  • Pochwały: 14

Maszyna: CAT 428E/2 CAT 432F PREMIER, CAT 301.7d

Firma: MARKOP


Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

Postprzez mechanior » 12 Sty 2015 02:39

Tak mocne jak odważne :mrgreen:
Przeczytalim i zapamiętalim... zobaczymy czy będą reakcje.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: Do NIEZAWODNEGO Interhandlera

Postprzez filipo » 12 Sty 2015 23:01

Ja na reakcję czekam, bo do tej pory naprawy gwarancyjne maszyny to jakaś kpina. Marcindrze chcesz przyjechać i zobaczyć maszynę na własne oczy? Uważasz, że działam w imieniu konkurencji? Mi pozostała walka na forum ogólnym bo jako pojedynczy klient nie liczę się i IH dosadnie dało mi to do zrozumienia .
www.materialy-sypkie.pl
Zmechanizowane roboty ziemne, transport drogowy

filipo
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 09 Paź 2008 23:50
  • Miejscowość: okolice Piaseczna
  • Pochwały: 3

Maszyna: 3CXCECO'14 3CXCECO'11 2x KERAX'09 Volvo ew160B, DAF CF85.410

Firma: Roboty Ziemne Filip Olejnik


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej