wibako

Dobre buty robocze

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Dobre buty robocze

Postprzez hunter30 » 04 Lip 2019 11:10

Akurat ubrania letnie zamawiam ze sklepu https://born2be.pl/ ze względu na duży wybór, dobre ceny i szybką wysyłkę jednak jeżeli chodzi o ubrania robocze to nie mam pojęcia. Pewnie gdzieś na allegro da sie znalezc albo na olx? Zawsze myslalem ze takie rzeczy kupuje sie stacjonarnie ale widocznie sie mylilem :P

hunter30
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 Lip 2019 08:50

Maszyna: FSX2004

Firma: Moja firma:)


Reklama

simmet

Re: Dobre buty robocze

Postprzez artek11 » 26 Lut 2020 12:43

Nie ma powiedziane że nie możesz jej kupić np. w Castoramie , czy jakiejś hurtowni bhp. My mamy magazyn z ciuchami w firmie i jak przychodzi nowy pracownik - tam jest mierzony i tam mu dają ubrania, które na miejscu przymierza. Jak jakichś rozmiarówek zabraknie, to się dokupuje w hurtowni...
Zarówno buty jak i ubrania kupowaliśmy ostatnio w hurtowni Ferpol. https://www.ferpol.pl/spodnie-robocze-damskie-7457243
Ostatnio edytowany przez artek11, 09 Mar 2020 15:58, edytowano w sumie 1 raz

artek11


Dobre buty robocze

Postprzez gruszon18 » 26 Lut 2020 18:40

A u mnie w firmie po zmianie prezesa, obecna Pani prezes zamawia nam ubranka na wymiar. Przyjechała Pani, pomierzyła, każdy dobrał sobie jakie chce spodnie, bluzy kurtki. Kolorystyka typowo drogowa więc po co mam martwić się np o to gdzie kupić ciuchy czy nawet buty skoro może się zajmować tym ktoś z firmy która się zajmuje ubraniami..

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Re: Dobre buty robocze

Postprzez koyot123 » 27 Lut 2020 12:46

ja kupowałem w leroy merlin - kosztowały coś koło 160 czy 180 i narazie sobie chwalę. nie przemakają, trzymają się dobrze
Zobacz przypadki, kiedy warto wynajmować wózki widłowe, a ich zakup się nie opłaca - tylko tutaj!

koyot123
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 Lut 2020 12:42

Maszyna: brak

Firma: Polfedron


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej