wibako

FIRMY ZA GRANICĄ

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

FIRMY ZA GRANICĄ

Postprzez adasiol85 » 22 Sty 2016 22:42

Mam w planach przeprowadzke za granice, dokladnie do UK, w jakiej firmie warto sie zatrudnic. Ktos cos?

adasiol85
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 22 Sty 2016 22:37

Maszyna: JCB JS175W TAB

Firma: Warbud S.A.


Reklama

simmet

FIRMY ZA GRANICĄ

Postprzez PiatyElement » 23 Sty 2016 14:24

adasiol85 napisał(a):w jakiej firmie warto sie zatrudnic


W takiej w której dużo płacą i nie trzeba nic robić.

Gratuluję optymizmu.
Czy te myślisz, że tam wszyscy na ciebie czekają i będziesz sobie wybierał i przebierał ??? Znam kilka osób które pojechały i po kilku dniach wróciły, bo im się pieniądze na przeżycie tych kilku dni skończyły, pomimo tego że miały niby znajomości.

Znajdź w ogóle jakąkolwiek pracę na tzw. początek abyś przeżył, a dopiero w trakcie szukaj czegoś co jest w twoim zawodzie, lub gdzie będziesz mógł zarobić więcej.

Tak czy siak powodzenia życzę.
tel 502-273-455, e-mail: semabud@vp.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Elektryka / Elektronika Maszyn Budowlanych - LIEBHERR, Inne - usterki elektryczne i elektroniczne, diagnostyka, odbudowa instalacji elektrycznych

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 688
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 17:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: SEMABUD


FIRMY ZA GRANICĄ

Postprzez ignacy85 » 01 Lut 2016 18:17

Ja pracuję w UK. Załatwiłem pracę po znajomości. Zarabiam dużo. Pracuję w dobrej firmie i mam stabilne zatrudnienie. Wcale nie tak łatwo znaleźć dobrą pracę za granicą, więc pozazdrościć takiego podejścia. Mimo wszystko najpierw popytaj znajomych, pochodź po biurach, popatrz w internecie. Na łapu capu nic nie znajdziesz, poza tym praca sama do Ciebie nie przyjdzie

ignacy85
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 01 Lut 2016 18:13

Maszyna: Volvo bl71 koparko-ładowarka

Firma: Za granicą...


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej