Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

Jakie ceny za wykop pod szambo

100-150zł
0
Brak głosów
200-300zł
1
4%
350-450zł
6
22%
Powyżej 500zł
20
74%
 
Razem głosów : 27

Jakie ceny za wykop pod szambo

05 Lut 2016 15:19

Bardzo jestem ciekaw jakie ceny proponujecie swoim Klientom za wykop pod szambo?

Powiedzmy że chodzi o dołek 3 x 3,5 x 2,4m głębokości

Oczywiście chodzi o cenę z zasypaniem, bardzo często nas Klienci o to pytają więc na prawdę mnie to ciekawi, będę wiedział co odpowiadać.

Jakie ceny za wykop pod szambo

05 Lut 2016 17:57

Ja biorę za taki dołeczek min. 500 zł. Umawiam się z klientem, że przyjadę +/- godzinkę wcześniej niż jest umówiony na montaż. Kopię, czekam aż chłopaki wstawią, zmontują i zasypuję od ręki. Kopię Liebherrem A900.

Jakie ceny za wykop pod szambo

05 Lut 2016 20:20

U nas płatność za godzinę pracy koparki ,my kopiemy dzień wcześniej i przed przyjazdem samochodu z szambem (zazwyczaj z rana przyjeżdżają) jedziemy koparką i w razie gdy by się obsunęło lub coś podrównać albo głębiej wybrać itp.Zazwyczaj wykopanie schodzi 3-5 godzin rożnie zależy od gleby a stawki według stawek lokalnych , kopiemy kop-ład :D

Re: Jakie ceny za wykop pod szambo

06 Lut 2016 00:13

Wykop koparko ładowarką, cena za godziny pracy + dojazd, czas zależy od kategorii gruntu, wywozu/rozplantowaniu urobku.

Średnio na sam wykop 2,5-4h (w zależności jaki grunt)

Wywóz/plant ok 2h (w zależności jak daleko)

Obsypanie i wyrównanie gruntu po instalacji szamba ok 1h

Wykop zazwyczaj robiony dzień przed montażem, a w dniu montażu tylko obsypanie i wyrównanie gruntu, ewentualnie resztkę urobku na odkład czy rozplantowanie.

Koniec końców to 600-800zł wraz z uśrednionym kosztem dojazdu.

Co ciekawe czasami się zdarzało, że klient chciał tylko wykop, część rozplantować, czy na odkład i finito, bez zasypywania ;)

Jakie ceny za wykop pod szambo

06 Lut 2016 07:41

Koparko-ładowarka wykop + zasypanie 500-600 zł tak wychodzi z godzin.

Jakie ceny za wykop pod szambo

06 Lut 2016 09:58

Panowie na górze postu macie ankietę hehe. :ok:
Wyślij odpowiedź