wibako

odszkodowanie za wypadek

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

odszkodowanie za wypadek

Postprzez justysia1 » 31 Mar 2016 17:12

Witam, mój kuzyn uległ wypadkowi samochodowemu. Ktoś wymusił mu pierwszeństwo i doszło do wypadku. Aktualnie jest sparaliżowany. Jednak sprawa o odszkodowanie cięgnie się strasznie długo, winowajca broni się jak może i nie ma zamiaru przyznać się do winy. Kuzyn korzysta z usług takiej firmy https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... ochodowym/
Jednak cały czas martwi się co dalej, jak to się skończy. Czy ktoś miał podobne kłopoty?Jak to się skończyło? Potrzebuje otuchy i informacji.
Ostatnio edytowany przez justysia1 07 Kwi 2016 11:22, edytowano w sumie 2 razy

justysia1
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 04 Mar 2016 12:38

Maszyna: maszyna

Firma: eltel


Reklama

simmet

odszkodowanie za wypadek

Postprzez MARIO/MECALAC » 31 Mar 2016 18:02

Proszę się stosować do regulaminu. Tu panuje Netykieta. Każdy kolejny post niezgodny z regulaminem będzie kasowany. Teraz poprawiłem następne będę kasował

Tak czekałem aż coś napiszesz. Widzę że będzie próba wrzucenia jakiegoś linku. Pamiętaj administracja czuwa by spamerom podziękować.

Kolejna sprawa jeśli widać że ewidentnie wymusił pierwszeństwo to niestety ale już kasa by była wypłacona i to sądownie było by nakazane. Nieudolna próba rozmowy by wkleić link
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej