wibako

zageszczarka z silnikiem hatz

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Re: zageszczarka z silnikiem hatz

Postprzez maksyM » 01 Mar 2018 21:14

Zagęszczarka w takiej cenie to tylko kupka problemów. Też się kiedyś na taką skusiłem. Płuca można wypluć przy uruchamianiu.
Oddałem do serwisu. Wymienili (podobno) wtrysk, łożyska w wibratorze i nic się nie zmieniło. Po za tym że w portfelu mi ubyło 900 zł.
Wyszarpałem 500 kg Ammann z korbą i rozrusznikiem na Klaravik za 4 tys . Spróbuj tam policytować. Parę rzeczy udało mi się zdobyć w dobrych pieniążkach.

maksyM
Operator

  • Posty: 472
  • Rejestracja: 29 Lis 2009 14:27
  • Miejscowość: spod Krakowa
  • Pochwały: 10

Maszyna: Hidromek,Scania 113 ,Atego 1223, Takeuchi TB216,
TB 250

Firma: F.U.H.Wodren


Reklama

simmet

zageszczarka z silnikiem hatz

Postprzez Kamal » 01 Mar 2018 22:05

500 to sam wtrysk kosztuje. Łożyska też ponad 1000. Więc nie wiadomo za co płaciłeś. Gdzie robota, gdzie części.

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: zageszczarka z silnikiem hatz

Postprzez maksyM » 01 Mar 2018 22:18

Za goowno. Teraz też to wiem. Już tam maszyny nie oddam. Zresztą zimowe mroźne dni skłoniły mnie do szukania sobie zajęcia żeby pierdolca nie dostać.
Nauczyłem się naprawiać młoty wyburzeniowe, zagęszczarki( przynajmniej po części) i trochę innych drobnych sprzętów.
Staram się abyśmy mieli sprzęt dublowany. Coś się psuje to odkładamy ma półkę i bierzemy sprawne. W sezonie nie ma miejsca na przestój bo coś nie działa. Zimą z braku innego zajęcia bawię się w serwisanta:)

maksyM
Operator

  • Posty: 472
  • Rejestracja: 29 Lis 2009 14:27
  • Miejscowość: spod Krakowa
  • Pochwały: 10

Maszyna: Hidromek,Scania 113 ,Atego 1223, Takeuchi TB216,
TB 250

Firma: F.U.H.Wodren


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej