wibako

talent a nie pracownik :D 10 przykazan zeby nie brac jego :D

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

talent a nie pracownik :D 10 przykazan zeby nie brac jego :D

Postprzez tomec » 08 Maj 2008 08:42

siemano panowie a pochwale sie jakiego zajebistego pracownika mam :D

wiec sluchajcie jezdzi sobie kamazem,
1-mowi zawsze "mam pytanie" co 10 min sie jemu
2-zdarza lapac operatora ladowarki i zagadywac bo ma qrde pytanie
3 - jezdzil ostatnio bez przekreconej stacyjki a) nie mogl wykiprowac,pracownik go zjebal
b) rozladowal akumulaory trzeba bylo drugie wstawiac, c) nie umial raz zapalic kamaza bo zapomnial o heblu że sie to włacza :D
4- nie umie nasmarowac podwozia i mowi pierdole 11 godzin robie i ide do domu :D
5-na niczym sie nie zna, ostatnio sie chcwalil ze przykrecil stacyjke ze sie nie kreci,ale wczesniej pytal sie kierowcy jak sie dokreca haha
6- zawsze ma pytanie :D
7- wkurwia kazdego tym ze buja po zwirowni ze sluchawka w uchu,jak go ktos rozjedzie to juz sie nie nauczy :D
8- dobry przekret i cfaniak
9- on za tak mala kase remontow nie bedzie robil,ale jakie remonty przykrecenie stacyjki? i sprawdzenie ladowania to jest remont?
10- niedlugo go wypier**** :D

Panowie kazdy go ma dosc normalnie nie nadaje sie a wy pojezdzacie po pracodawcach a o pracownikach nic nie wiecie :D

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Reklama

simmet

Postprzez Andrexxxx » 08 Maj 2008 13:48

tomec "mam pytanie" hehe czy tej mrówce dajesz coś jeść czy tak biega za pół darmo :?:

a co do tematu to wywal na zbity pysk i zatrudnij nowego a jak nowy sie nie sprawdzi to znów wywal i następnego to może trafisz na odpowiedniego pracownika tylko nie licz na to że jeśli zaoferujesz głodową stawkę to przyjdzie ci porządny pracownik po prostu będziesz skazany na
takich matołków jak ten w temacie.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez tomec » 08 Maj 2008 16:16

mam pytanie hehe

pracownik sie nie nadaje bo inni dostawali taka sama kase i poszli robic na innych sprzetach, a ten naprawde wielki talent, u mnie w firmie zle nie maja ale ten ma :)

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Andrexxxx » 08 Maj 2008 17:19

to nie wiem na co jeszcze czekasz wypier...... go i święty spokój a czy ty naprawdę wierzysz że twoi pracownicy mają dobrze :?: toć przecież nikt ci prawdy do końca nie powie no chyba że go weżniesz na wykrywacz kłamstw :lol: to tak jak z dzieciakiem tylko po teście DNA masz 100% pewności że twoje :lol: :lol: :lol:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez WojtekP » 08 Maj 2008 17:50

tomec, to prawie jak TY - codziennie nowy temat "mam pytanie"
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez DamianP » 08 Maj 2008 18:08

Nigdy w życiu bym nie przyszedł robić do firmy Tomka i pracować za zabytkach każdy dobry pracownik woli pracować na nowszych maszynach i w większych firmach, Ja ci powiem tyle nie pisz takich głupot na forum bo to forum jest dla ważnych spraw a nie głupot i każdy kto czyta twoje posty już na pewno ma dosyć i ciebie i twoich postów.

DamianP


Postprzez yarco26 » 08 Maj 2008 22:21

tak mysle tomec ze z ciebie taki sam SZEF jak z niego pracownik. Pasujecie do siebie. Troche szacunku dla wszystkich....ale to chyba przychodzi z wiekiem.pzdr
yarco26

yarco26
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 19 Mar 2008 02:09
  • Miejscowość: zachodniopomorskie

Postprzez lordkubus » 08 Maj 2008 23:06

nie kuźwa jeszcze troche i będzie trzeba podzielić forum na 2 części dla pracowników i pracodawców po jaki kij zaczynacie temat który był trylion razy przerabiany i przez które będą same kłótnie a efektów jakichkolwiek

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Postprzez tomec » 09 Maj 2008 12:13

sory panowie mozecie sobie gadac,ale ja wam powiem tak, odchodza ode mnie pracownicy do innych firm i dziwnym trafem wracaja spowrotem,to cos musi byc nie tak,czyzby inni pracodawcy inaczej podchodzili do pracownikow?

Wojtku --> nie badz tak do przodu,ja co 5 min nie mam pytan :P

Damian ten nie masz lepszych sprzetow wiec nie gadaj glupot, przepraszam a kto da wywrotke co skrzynia biegow kosztuje 40 tys? napewno nie dla poczatkujacej a dla sprawdzonej osoby co sobie z kazdym sprzetem radzi,

[ Dodano: Pią Maj 09, 2008 12:15 pm ]
Wojtku ja nie mam pojecia za duzo o maszynach ale szybko sie ucze, wiec ty jesli siedzisz w tym duzo lat to napewno cofnij sie kilka lat wstecz i czy tez nie zadawales pytan, a jesli chodzi o pracownika jesli sie czegos podejmuje to jak sie nie umie to sie pyta,ale jak sie jezdzi az cos sie urwie to juz jest za pozno,wiec trzeba pytac ale wczesniej

UWAGA UWAGA JUZ PRACOWNIKA Z PYTANIAMI SIE POZBYLEM :)

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej