wibako

Własny biznes- jak zacząć.

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Re: Własny biznes- jak zacząć.

Postprzez slepy101 » 26 Cze 2016 20:01

Ja to wszystko rozumiem tylko ze u mnie jest ciut inaczej . Zostało mi 6 lat do emerytury ( jestem strazakiem ) i chcialbym otworzyc tą swoja firmę by za te 6 lat miec co robic :) wiec u mnie z kosztami nie bylo by tez tak zle bo mimo wszystko z jednej strony co miesiac wyplate mam i nawet na ta splate kredytu zawsze by bylo gdyby maszyna stala i nic nie robila a mysle ze te 6 lat by mi wystarczylo by rozkrecic cos powoli by idac na emeryture jakies zlecenia bym mial. takze na dzis dzien 2-3 zlecenia by chociaz na rate do banku wystarczylo a zawsze moge dolozyc z wyplaty . U mnie duzo znajomych sie buduje wiec na ten humus czy przylacze zawsze by ktos zadzwonil a rozpoczynajac z kims kto ma podobny pomysl wydaje mi sie ze bylo by latwiej . Tak mysle ale to wy wiecie najlepiej bo juz macie swoje firmy ale licze na wasze zdanie na moj sposob podejscia to tematu
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Reklama

simmet

Własny biznes- jak zacząć.

Postprzez Audrius » 26 Cze 2016 21:31

W takiej sytuacji szukałbym wspólnika z samochodem 3osiowym ewentualnie 2 osiowym da to spore pole manewru jeśli chodzi o transport urobku dowiezienie żwiru kruszywa czy innych potrzebnych materiałów a i taki komplecik łatwiej wcisnąć do większej firmy na robotę. Przetargi można sobie darować w Twojej sytuacji jak piszesz trochę prywatnych robót i co jakiś czas pokręcić się na większej budowie jako podwykonawca i stratny nie będziesz bo składki niepełne do zusu będziesz odprowadzał. Rozumiem, że chcesz kupić koparkę kołową?

Audrius
Młodszy operator

  • Posty: 142
  • Rejestracja: 02 Mar 2015 21:38
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 6

Maszyna: Atlas 1504

Firma: ...


Re: Własny biznes- jak zacząć.

Postprzez slepy101 » 27 Cze 2016 05:27

No dokładnie atlas 1404 mi sie marzy z okejki sie wyleczylem. Docelowa konkurencja ma dwie i na zmiane sie psuja :) a gąska odpada . Trzeba bylo by ją czyms i na czyms przewiezc a to za kazdym razem dodatkowe koszta a tu w okol komina kolowka by wystarczyla. Noo ktos z ciezarowym by sie przydal :) myslalem by kupic jakies iveco 3 osiowe model eurostar ponoc jest dobry . Do tego hak i jakos by bylo ale to dopiero w pozniejszym czasie. Najpierw to musze kupic atlasa :) ogladajac olxksy czy otomoto to za 50/55 tys mozna juz kupic atlasa takze cena tez nie jest jakas kosmicznie duza a na poczatek mysle ze ten model mi w zupelnosci wystarczy
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Własny biznes- jak zacząć.

Postprzez slepy101 » 12 Lip 2016 14:58

A co do okejek . Ponoc wystarczy przed kazdym grzebaniem w maszynie odlaczyc komputer i wszystko bedzie ok poniewaz wystarczy cos robic i juz pms zaczyna szalec z podlaczonym kompem :) tak mowil mi mechanik co sie zajmuje naprawa maszyn a ile w tym prawdy to nie wiem
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej