wibako

E-papierosy czy zwyczajne?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez jakels » 28 Cze 2016 19:15

Jak tam na waszych budowach wygląda temat e-papierosów? U mnie chyba więcej widzę e-palaczy niż tych zwyczajnych. Nie mnie tam oceniać co lepsze. Dla mniej zorientowanych - jak działa i czym jest nie jesteś taki sprytny - no ale jest jeszcze ktoś, kto nie wie jak to wygląda?

W sumie to jeden z bardziej zauważalnych trendów. Jakie macie podejście do tego tematu? U mnie niektórych trochę irytowały te zabawki, a słowne potyczki palących i e-palących to dzień powszedni.

EDIT MODA :

Jeszcze raz ukryty link i masz bana. Zapoznałeś się z regulaminem ?

Awatar użytkownika
jakels
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 28 Cze 2016 18:59

Maszyna: volvoec210blc

Firma: Własna


Reklama

simmet

Re: E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez puszek_ZGY » 28 Cze 2016 20:47

Dla mnie zarówno jedno jak i drugie to po prostu strata pieniędzy (jestem nie palący i nigdy nie paliłem). Wolałbym pieniądze przeznaczyć na coś bardziej racjonalnego. Ani tym się nie najem, mało tego, smród i kupa dymu (pomijając e-papierosy), do niczego to mi nie jest potrzebne.

A jeśli chodzi o potyczki, to jeśli ktoś stanie mi przy kabinie z tym śmierdziuchem, to grzecznie proszę o to aby gdzieś dalej palił ta kopciarkę, jak nie przystaje, zamykam kabinę i spokój ;) Jeśli chodzi o e-papierosy, efektu "smrodu" nie ma ;)

Reasumując, dla mnie osobiście, to jeśli ktoś ma palić to tylko e-papierosy, przynajmniej nie śmierdzą i nie muszę wdawać się w zbędną wymianę poglądów odnośnie palenia ;)
Jeśli pomogłem ---> Kliknij "pochwała" ;)

Mój kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnu2d_ ... Qbz8agHLXw

Awatar użytkownika
puszek_ZGY
Fachoperator

Maszyna: VOLVO EW140C

Firma: -


Re: E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez Jarewa » 28 Cze 2016 21:10

e-papieros to chemia niby zdrowsza ale tak naprawdę nie znane są jeszcze skutki. Ja tam jestem za naturalnością choć w dzisiejszych czasach i w tradycyjnych szpikują chemie. Bo wszystkie naturalne zostały wycofane jako bardzo szkodliwe i zakazane przez UE.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez slepy101 » 28 Cze 2016 23:01

Uwielbiam tych ktorzy wypowiadaja sie o czyms o czym nie maja bladego pojecia :)
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez MARIO/MECALAC » 28 Cze 2016 23:13

Ja paliłem zwykłe. Najpierw miętowe, później jakieś smakowe, Zanim się zorientowałem paliłem 1.5 paczki czerwonych " setek " za 10 h pracy :crazy: :crazy: :crazy: Palenie rzuciłem nagle jak kiedyś zapomniałem sobie kupić fajek i zostały mi tylko dwa papierosy. Chłopaki nie wierzyli że rzucę. Zapaliłem tylko 2 papierosy rano w poniedziałek w pracy i w Listopadzie tego roku będzie 2 lata jak już nie palę.

E-papierosy to jest jeszcze większa chemia niż te zwykłe. Lepiej piwo wypić niż zapalić. Nawet jak jestem mocno zgrzany na imprezie nie ciągnie mnie do fajek. Rzucenie papierosów to tylko kwestia silnej woli i to co w głowie siedzi. Jak ktoś nie myśli o tym a chce rzucić to rzuci ale silna wola musi być na prawdę silna
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez zakub » 28 Cze 2016 23:57

Ja pale elektryke głównie ze względów ekonomicznych bo rocznie wychodzi taki koszt jak za wagon fajek
Ale przy robocie tylko zwyczajne bo po pierwsze szkoda rozwalić sprzęt za 300zł a mocny on nie jest a po drugie przy robocie obie ręce potrzebne i e-fajki się nie da obsłużyć

zakub
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 30 Mar 2015 00:17
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Pochwały: 1

Maszyna: Volvo EC25

Firma: .


E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez BePe32 » 13 Lip 2016 10:20

ja naszczęście nie mam problemy ani dylematu bo nie palę :faja:

BePe32
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 Lip 2016 10:12
  • Miejscowość: Brzeg Dolny

Maszyna: JCB8018

Firma: Części do koparek


E-papierosy czy zwyczajne?

Postprzez kubawojak1988 » 18 Wrz 2016 17:42

Palenie to świństwo. Ja nie palę i mi z tym dobrze. W sumie to nic nie dają, a myślę, że te e-papierosy to tylko trend. Jedynie pala nimi wszędzie, a ze zwykłymi nie, bo nie mogą. Szkoda. E-papierosy powinny być tak samo zabronione jak zwykłe w miejscach publicznych

kubawojak1988
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 18 Wrz 2016 17:32

Maszyna: JCB 4CX 14H4WM

Firma: Wojtek


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej