wibako

Panowie Poradźcie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Panowie Poradźcie

Postprzez Buther- » 16 Maj 2008 08:47

Witam Panów kopaczy , Jestem poczatkujący , 2 tygodnie temu odebrałem uprawnienia. Dostałem propozycje pracy przy przyłączach gazowych i wodnych . Interesuje mnie jaka -/+ jest średnia stawka proponowana na początek ,gdyż rozumiem że doświadczenie najpierw trzeba sobie wyrobic , ale też za darmo nikt nie będzie robił . Prosiłbym jeszcze żebyście się wypowiedzieli na jakie sprawy konkretnie trzeba zwrócić uwagę podejmując pracę na koparko-ładowarce. Z góry dziękuję za porady . Pozdrawiam
"Panie co to za maszyna CAT ?
-rwie pierd*li i wyrywa zęby "

Buther-
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Mar 2008 16:33
  • Miejscowość: Białystok

Reklama

simmet

Postprzez luxio » 16 Maj 2008 19:17

kolego ja jestem z ełku i za 8 letni starz pracy dostaje 7,50 + premia wychodzi okolo 10 pln na godzinke na co zwrocic uwage przedewszystkim na stan techniczny maszyny reszta okarze sie w praniu

luxio
Pomocnik operatora

  • Posty: 80
  • Rejestracja: 15 Kwi 2008 20:35
  • Miejscowość: xxxx

Postprzez bazi » 16 Maj 2008 21:50

za dyche to moglbym odpalic ta koparke najwyzej :lol: ja mam 16 do reki + dojazd

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez Buther- » 17 Maj 2008 10:54

Dostałem propozycje nauczenia się robienia tych przyłączy itp .. zaproponowano mi najniższą krajową na początek (1150 brutto ) i umowę na 3 miesiące oraz nie będę zatrudniony na stanowisku "operatora "tylko robotnika (czyli będę robił co będzie trzeba , nie tylko koparko ładowarką ) więc doświadczenia na tzw. "papier" też nie będę miał , a z tego co dzwoniłem po ogłoszeniach wszędzie wymagają min. rocznego doświadczenia na danym sprzęcie . Wypowiedzcie się co myślicie o tej propozycji .
"Panie co to za maszyna CAT ?
-rwie pierd*li i wyrywa zęby "

Buther-
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Mar 2008 16:33
  • Miejscowość: Białystok

Postprzez dawidg2 » 17 Maj 2008 15:55

a dlaczego Cie nie chce zatrudnic jako operatora tylko jako robotnika?

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez Buther- » 18 Maj 2008 17:40

Domniemam że temu bo nie ma jeszcze tej koparko - ładowarki na stanie ,z drugiej strony zaś może temu że pensja musiałaby być wyższa .Szczerze mówiąc to chciałbym się rozwijać w tym kierunku pracując na sprzętach budowlanych , a nie jako "koleś od wszystkiego " .
"Panie co to za maszyna CAT ?
-rwie pierd*li i wyrywa zęby "

Buther-
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Mar 2008 16:33
  • Miejscowość: Białystok

Postprzez Bartek » 18 Maj 2008 18:42

Ja bym odpusicił sobie tą firme i ruszył na poszukiwania innej jako operator. Strasznie niska stawka, i nie masz potem papieru że pracowałeś na maszynie, nikt Ci na słowo nie uwierzy!
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez Błaszczak. » 19 Maj 2008 11:26

kolego jakon robotnik to dlatego zeby i stawka miejsza była ale takze zebys nie zdobyl praktyki na papierze jako operator i nie zatrudnił sie w innej firmie za lepsza stawke osbiscie radze poszukac cos innego badz negocjowac lepsze warunki pracy... powodzenia.

Awatar użytkownika
Błaszczak.
Pomocnik operatora

  • Posty: 91
  • Rejestracja: 13 Maj 2008 12:28
  • Miejscowość: wyszków

Postprzez Błaszczak. » 19 Maj 2008 11:26

kolego jakon robotnik to dlatego zeby i stawka miejsza była ale takze zebys nie zdobyl praktyki na papierze jako operator i nie zatrudnił sie w innej firmie za lepsza stawke osbiscie radze poszukac cos innego badz negocjowac lepsze warunki pracy... powodzenia.

Awatar użytkownika
Błaszczak.
Pomocnik operatora

  • Posty: 91
  • Rejestracja: 13 Maj 2008 12:28
  • Miejscowość: wyszków

Postprzez Buther- » 19 Maj 2008 16:39

i chyba tak zrobię , bo byłem tam i zasuwam na łopacie ,a w gruzie łopatą kopać po kolana w błocie to porażka
"Panie co to za maszyna CAT ?
-rwie pierd*li i wyrywa zęby "

Buther-
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Mar 2008 16:33
  • Miejscowość: Białystok

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 43 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej