wibako

Jak zwiekszyć moc w starych maszynach. Dotyczy ON...

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jak zwiekszyć moc w starych maszynach. Dotyczy ON...

Postprzez MarkoPollo » 16 Maj 2008 11:07

Są firmy budowlane które do swoich drogich maszyn stosują całoroczne dodatki do oleju napędowego kanadyjskiego producenta Kleen-flo. Ponoć taki dodatek przyczynia się do równomierniejszej pracy silnika, nie dopuszcza do spadku pierwotnej mocy maszyny podczas jej eksploatowania, w układzie paliwowym smaruje jego części, spala całkowicie paliwo, czyści układ paliwowy z osadów i nie dopuszcza do wytrącenia się parafiny :D Słyszałem jeszcze, że taki dodatek przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa!! Czy to możliwe? Czy wy stosujecie takie dodatki bo szczerze powiem szukam takiego specyfiku......

MarkoPollo
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 16 Maj 2008 09:43
  • Miejscowość: Rzeszów

Reklama

simmet

Postprzez mivhal » 17 Maj 2008 17:06

Ja słyszałem że można dolać do ON trochę benzyny i jest mocniejszy ale nie sprawdzałem :D

mivhal
Operator

  • Posty: 341
  • Rejestracja: 07 Lut 2008 14:59
  • Miejscowość: spod mostu :)
  • Pochwały: 2

Postprzez MarkoPollo » 19 Maj 2008 11:22

Dodawanie benzyny do ON.... Takie praktyki są stosowane ale na dłuższą metę są zawodne. Na szczęście coraz zadziej stosowane przez właścicieli drogiego sprzętu. Benzyna wysusza układ paliwowy, kiedy nie ma smarowania to pompy, wtryski i inne części układu paliwowego ulegają awarii :cry:

MarkoPollo
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 16 Maj 2008 09:43
  • Miejscowość: Rzeszów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej