wibako

Kopaczka.pl na Big Bau Masters Włocławek 05.11.16r.

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Kopaczka.pl na Big Bau Masters Włocławek 05.11.16r.

Postprzez mechanior » 11 Paź 2016 09:22

Kolego SOMR, obiecano nam barierki do wyznaczenia miejsca pokazu w związku z tym mam pytanie jaki jest ich wymiar bo chcielibyśmy przygotować na nie banery...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Re: Kopaczka.pl na Big Bau Masters Włocławek 05.11.16r.

Postprzez karolina » 16 Paź 2016 22:07

Witam
A ja mam skromną prośbę osoby chętne o zgłaszanie się do mnie na konkurs Big Bau Masters. Można pisać tu na priv można dzwonić, można smsować, można mailować. Odpowiem oddzwonię itp a jak bym czasem nie odbierała to proszę o smsa i oddzwonię.
kontakty do mnie
tel 798386120
mail stowarzyszenie.operator@wp.pl
dzięki wcześniejszym zgłoszeniom unikniemy na miejscu zbędnych formalności

karolina
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 09 Sty 2011 17:54
  • Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

Maszyna: koparo-ładowarka, koparka, ładowarka

Firma: Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR


Kopaczka.pl na Big Bau Masters Włocławek 05.11.16r.

Postprzez mechanior » 11 Lis 2016 17:46

EEEEEEEEEJ!!
Witojcie! lub Witejecie... albo łotewer.

No to już parę dni przeszło, emocje opadły, promile też (SIC! :mrgreen: ), kto musiał - wrócił: do domu, do pracy, do roboty czy też do innych równie ważnych zajęć...

No to teraz czas na podsumowanie.

Jako że siebie chwalić nie mogę to pozostawię to wspaniałomyślnie kolegom. :twisted:

Do RZECZY!
Nie jesteśmy wyjadaczami i na pewno nasza opinia nie powinna być traktowana jako jakaś wiążąca ale NAM SIĘ PODOBAŁO.
Koparki kopały, ładowarki ładowały, silniki się wysilały a eksponaty eksponowały, (nasz silnik był eksponatem - nie czepiać się!).
Ci co mieli coś do powiedzenia to mówili... I NASZYM ZDANIEM TAK POWINNO BYĆ!
Impreza była ŻYWA - coś się działo
, a skoro dotyczyła maszyn budowlanych i ich operatorów to właśnie te elementy powinny być najbardziej widoczne i tak też było...
Ja osobiście za wiele nie widziałem bo dzięki zainteresowaniu naszą prezentacją nie było za wiele czasu na zwiedzanie. Nawet ona została przeze mnie troszkę zaniedbana bo przecież z ludźmi trzeba POGADAĆ a pytania dotyczyły szerokiego spektrum tematów :wink:

Dziękujemy: Patrykowi za to że mogliśmy wystąpić z KOPACZKA.PL, Zbyszkowi, Jarkowi i Rafałowi za zaproszenie, Michałowi za zajebistą konferasjerkę, Karolinie oraz wszystkim nie wymienionym z nazwiska i imienia a nie mniej ważnym dla imprezy, całej reszcie eRobocze oraz, że się tak wyrażę: "Ludziom Lasu" :mrgreen: no i koniecznie OPERATOR DEMO TEAM.
Osobne i WIELKIE DZIĘKI MICHAŁOWI "KALMAROWI" MAZURKOWI za wprowadzenie, pomoc, opiekę i wsparcie.
Współwystawcom za wspaniałą atmosferę, dyskusje, "POCZĘSTUNKI", pomoc sąsiedzką a przede wszystkim za obecność, nawiązane kontakty które - co pewne - zaowocują w przyszłości!
A NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA DLA OPERATORÓW i wszystkich ODWIEDZAJĄCYCH!!

Z niecierpliwością czekamy na następne takie wydarzenia!

KTO NIE BYŁ TO KIJ MU W OKO I NIECH ŻAŁUJE!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej