wibako

Zadosćuczynienie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Zadosćuczynienie

Postprzez Jarewa » 29 Gru 2016 18:22

Masz gówniane myśli.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2802
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Reklama

simmet

Zadosćuczynienie

Postprzez dawidg2 » 29 Gru 2016 19:12

To chyba zależy od rodzaju pracy w danej firmie. inbox11, możesz zgłosić do sanepidu i przyjadą, wlepią mandat i nakażą co i jak ma być poprawione.

Jarewa, Mam firmę fakt nie budowlaną tylko produkcje i sanepid mnie sprawdza od czasu do czasu, wiadomo warunki były różne bo kupowało się obiekty istniejące mające po 30-40 lat i się sanepid czepiał że tu płytek na podłodze niema że to tamto, a jak robiłem przebudowę innego obiektu to wszystko musiało być robione pod ilość pracowników itd, więc z warunkami sanitarnymi nie jest tak hop siup trzeba normy spełniać. np jest norma że jeden kibel na 15 osób pracujących, ów kibel też musi mieć swoje wymiary. Jeśli tego nie spełnisz to Ci nikt odbioru nie podpisze.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Zadosćuczynienie

Postprzez Govalinenko » 19 Sty 2017 09:33

Firmy, takie jak ta którą prezentujesz, są średnio skuteczne a liczą sobie od 20 do nawet 40% gratyfikacji za 'wykonanie zadania'. Co do różnego rodzaju zadośćuczynienia, najlepiej występować w wnioskiem cywilnym. Jest to metoda i najtańsza i najbardziej optymalna.

Govalinenko
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 19 Sty 2017 09:21
  • Miejscowość: Zambrów

Maszyna: Tarcica

Firma: Przedsiębiorstwo Consultor Drewno


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej