wibako

Jak znalezć pracę?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jak znalezć pracę?

Postprzez Qbis » 30 Sty 2017 15:25

Cześć
Jestem świeżym operatorem koparko-ładowarki. Obcenie szukam pracy. Może trafiłem trochę na martwy sezon, co nie zmienia faktu, że żaden pracodowaca mnie nie chce :/ nawet na wypróbowanie. Nie wiem, może robię coś zle? Gdzieś jednak muszę zdobyć doświadczenie, a innej metody raczej nie ma.

Możecie mi coś poradzić w tej kwesti? Od czego i gdzie zacząć?
Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim ;)

Qbis
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 30 Sty 2017 15:03

Maszyna: JCB

Firma: Mistrzowie


Reklama

simmet

Re: Jak znalezć pracę?

Postprzez Thygerrr » 30 Sty 2017 15:33

Urzedy pracy robią staże dla świeżych rzeźbiarzy,dopytaj tam.

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Jak znalezć pracę?

Postprzez Jarewa » 30 Sty 2017 17:31

Każdy doświadczony operator zaczynał od łopaty innej prostej drogi nie ma.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2802
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Jak znalezć pracę?

Postprzez mario26011 » 30 Sty 2017 18:07

Gdzie w kujawsko pomorskim mieszkasz?

mario26011
Młodszy operator

Maszyna: Cat 432f2

Firma: Inko


Jak znalezć pracę?

Postprzez Qbis » 30 Sty 2017 19:27

Mieszkam w okolicach Bydgoszczy, ale jestem mobilny ;)

Qbis
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 30 Sty 2017 15:03

Maszyna: JCB

Firma: Mistrzowie


Re: Jak znalezć pracę?

Postprzez Podezal » 31 Sty 2018 15:43

Często kompetentni kandydaci podchodzą do rozmów kwalifikacyjnych zbyt roszczeniowo. Startują z pozycji osoby, która powinna dostać pracę na podstawie samego przebiegu kariery. Nie możesz czuć się przyjęty, tylko dlatego, że spełniasz wymagania dotyczące kompetencji lub stażu pracy. Takie myślenie sprawia, że nie pokazujesz w trakcie rekrutacji swojej motywacji do pracy.

Podezal
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 31 Sty 2018 15:40

Maszyna: seat ibiza

Firma: sony


Jak znalezć pracę?

Postprzez Nowy2 » 31 Sty 2018 17:25

Ja szukam 3 miesiące na koparke kl3 bez doswiadczenia. Jeden pan sie znalazł który mnie chciał, praca w delegacji za 12zł/h i 30zł diety. Co nie trzeba mówić że jest kpiną. Ale życzmy sobie powodzenia w starcie.

Nowy2
Pomocnik operatora

Maszyna: *

Firma: *


Jak znalezć pracę?

Postprzez Thygerrr » 31 Sty 2018 17:45

Nie myśl że dostaniesz 15 czy 17 jako zielony w temacie, na Twoim miejscu bym brał co leci,przepracował sezon a później robota sama przyjdzie,oczywiście jeśli bedziesz dobrym operatorem

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Jak znalezć pracę?

Postprzez Nowy2 » 31 Sty 2018 17:53

Przykro mi, ale nie zamierzam pracować w delegacji za 2tyś.

Nowy2
Pomocnik operatora

Maszyna: *

Firma: *


Jak znalezć pracę?

Postprzez Thygerrr » 31 Sty 2018 18:59

W delegacji 250 godzin miesiecznie to 3000 do tego 30 zl diety razy powiedzmy 20 dni to 600 zł jakbyś sie dogadal to oddałby Ci za dojazdy wiec 3600 na łape na świeżaka to i tak dobrze a jak potrafisz kombinować to dodatkowo sam możesz sobie 50 zł dziennie zorganizować,od czasu do czasu jakaś fucha sie trafi jeszcze, młody zawsze narzeka że mu źle i ciagle sie nad sobą użala jaki on biedny,najlepiej siedzieć w domu i grać na kompie, operator musi miec jaja,łeb na karku,nie może bać sie roboty, jeśli nie to daj se spokój.

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Jak znalezć pracę?

Postprzez Nowy2 » 01 Lut 2018 08:35

Tylko, że to 30zł to w Warszawie na jedzenie nawet nie wystarczy. Ale oczywiście możesz mieć inne zdanie od mojego.

Nowy2
Pomocnik operatora

Maszyna: *

Firma: *


Jak znalezć pracę?

Postprzez Thygerrr » 01 Lut 2018 17:02

Nie musisz od razu jeść kaczki z jabłkami,w koło pełno garmażerek a obiad na budowę Ci przywiozą za 12zł,
Ja zaczynałem to mialem 12 zł na reke,co dzień 60 kilometrow do roboty a za paliwo nikt mi nie oddał,o jedzeniu nie wspomnę,ale jeździłem bo chciałem pracować na maszynach i chciałem się czegoś nauczyć, czasem było tylko 150 godzin przepracowanych i co to za wyplata,pogadało się z szefem to zawsze coś dorzucił,teraz jestem na swoim bo sie nauczyłem roboty i ludzie mnie chwalą(podobno),Młodym brakuje pokory i Wojska przedewszystkim

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Jak znalezć pracę?

Postprzez zeppelin zm 15 » 01 Lut 2018 17:20

:ok:
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Jak znalezć pracę?

Postprzez makumba » 01 Lut 2018 18:26

Popieram Kolege Thygerrr w stu procentach , ja też zaczynałem od łopaty , i mnie i tacie marzył się ostrówek ,ale uzbierało się na starego cata byle się dostać na sprzęt , ja też ucze świeżaka to kużwa ,wielki operator po kużwa tygodniu , w dupach się popiepszyło ja w 2005 miałem na koparce u taty 8 złoty i było dobrze a godzin przy naprawach , obsłudze i myciu nawet nie liczyłem , dokładnie musi mieć jaja przez duże jot bo jak jest cipą to seriale oglądać a nie na budowie to nie kużwa przedszkole

makumba
Operator

Maszyna: cat 428 b,cat 432e,zetor forterra, bumar p184,dzwig fablok

Firma: własna


Jak znalezć pracę?

Postprzez heniutek » 04 Lut 2018 22:45

No to może ja będę oryginalny - swoją pierwszą pracę znalazłem przez przypadek, mianowicie w szpitalu. Leżałem po operacji ręki i na sali miałem towarzysza - właściciela małej firmy. W trakcie delegacji mieli wypadek autem, on miał nogi połamane a w większości pracownicy mocniejsze obrażenia. Od słowa do słowa wyszło na to, że po zdjęciu szwów i krótkiej rehabilitacji idę do niego.

heniutek
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 Lut 2018 22:40

Maszyna: Brab

Firma: W trakcie zakładania


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej