wibako

Dodawajcie się za darmo

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Dodawajcie się za darmo

Postprzez Szambabetonowe » 23 Mar 2017 13:28

Witam,
w związku z rozwojem naszego katalogu 6000 wejść miesięcznie na frazy związane z koparką utworzyliśmy nowy katalog gdzie możecie sami dodać się do katalogu. Wcześniej musiałem ręcznie dopisywać wasze ogłoszenia do katalogu przez co na mailu miałem około 50 wizytówek których nie zdążyłem dodać.

Niestety nowa strona i stare wizytówki poszły do kosza dlatego jeszcze raz proszę o ponowne dodanie się do katalogu.

Dodanie się jest za darmo i będzie, dodanie zajmuje 45sekund, można nawet dodać zdjęcia

http://uslugi-koparkowe.pl/company/add

Administracje proszę o nieusuwanie tego posta ew. usunięcie linka jeśli jest nie zgodny z regulaminem a dopisanie uslugi-koparkowe.pl - jak coś mogę umieścić link do waszego forum a swoje które jest martwe usunę.
Ostatnio edytowany przez Szambabetonowe, 23 Mar 2017 22:16, edytowano w sumie 1 raz
Wykopy pod szamba - dodaj się do naszej bazy operatorów uslugi-koparkowe.pl
Robisz komuś wykop pod szambo? Zadzwoń do mnie zapytaj o cenę, mogę dostarczyć lepszy towar - prowizja dla Ciebie.

Awatar użytkownika
Szambabetonowe
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 01 Wrz 2013 16:18

Maszyna: Na razie brak

Firma: ABC Szamba betonowe tel: 690 493 500


Reklama

simmet

Dodawajcie się za darmo

Postprzez MARIO/MECALAC » 23 Mar 2017 19:53

Skoro się u nas reklamujesz to logiczne żebyś Ty również nas reklamował na swojej aktualnej stronie.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Dodawajcie się za darmo

Postprzez Szambabetonowe » 23 Mar 2017 22:13

Dobrze , jutro dodam link do Was u mnie w katalogu, dodało się od Was dziś dwie osoby, firma z Elbląga wysiliła się i dodała chociaż 3 zdania na temat swojej oferty pod miastem Elbląg, gratuluje nasz katalog znajduje się na 10 miejscu w google pod frazą "koparka Elbląg", "usługi koparką elbląg" 6 miejsce, sprawdźcie swoje miasta czy mój katalog się czasem nie wyświetla na Wasze miasto a Was tam nie ma...

30 sekund waszej pracy jest tego warte jeśli nie teraz to później.

Druga osoba nie raczyła podać nazwy firmy i 3 wyrazów do opisu więc usunąłem, śmieci nie przyjmuje.
Wykopy pod szamba - dodaj się do naszej bazy operatorów uslugi-koparkowe.pl
Robisz komuś wykop pod szambo? Zadzwoń do mnie zapytaj o cenę, mogę dostarczyć lepszy towar - prowizja dla Ciebie.

Awatar użytkownika
Szambabetonowe
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 01 Wrz 2013 16:18

Maszyna: Na razie brak

Firma: ABC Szamba betonowe tel: 690 493 500


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej