wibako

telefon budowlany

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

telefon budowlany

Postprzez brodaty » 08 Gru 2017 13:25

Najlepiej taki do zadań specjalnych. Najlepiej wodoszczelny. Sony Xperia Z3 - dobrze się sprawdza.

brodaty
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 25 Paź 2017 12:05

Maszyna: brak

Firma: ----


Reklama

simmet

telefon budowlany

Postprzez MateuszHyundai290 » 09 Gru 2017 08:34

Ja mam hummer i powiem szczerze że upadki z 2 piętra go nie ruszyły... Ostatnio wpadł mi do kruszarki.... Szukaliśmy go ładowarką przerzucając gruz ,,bo sygnał był,, i dalej mu nic nie ma ...
Dobry telefon musi mieć farta... Żaden nie wygra z ciężkimi sprzętem.
Nie popsuje tylko ten co nic nie robi.

MateuszHyundai290
Fizol

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 05 Gru 2017 08:07
  • Miejscowość: Polska

Maszyna: Hyundai 290

Firma: Jak każda


Re: telefon budowlany

Postprzez Piotr mc 85 » 27 Sty 2018 11:10

MateuszHyundai290 napisał(a):Dobry telefon musi mieć farta... Żaden nie wygra z ciężkimi sprzętem.

Tu jest pies pogrzebany. Dawno temu miałem Szajsunga Monte, raz mi wypadł z kieszeni na płytę betonową drogową z cieką uibtą warstwą żwirowej pospółki i został przejechany 24 t ładowarką L150E i nic 3 ryski i folia z ekranu do wymiany - nawet się nie wyłączył. Następnej podobnej akcji bez płyty w miękkim podłożu nie przeżył - mocno go pofalowało. W obu przypadkach nie trafił na płaską powierzchnię opony tylko na skoki w bieżniku.
Niedawno obecny dojechany Grand Prime walnął o metalowy kant schodów i tylko szkło ochronne pękło, będą miał pecha to jak dzierżan pisze jebnie na amen. Nie ma reguły.
Pozdrawiam Piotr

Piotr mc 85
Fachoperator

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 16 Cze 2008 22:26
  • Miejscowość: Jaźwina
  • Pochwały: 34

Maszyna: VOLVO L150E, XCMG ZL50GCE, Hanomag55D,W K611, CAT 301.5

Firma: Kopalnia


telefon budowlany

Postprzez dzierzan » 27 Sty 2018 14:49

Ja też się zgadzam z tym ze po prostu trzeba mieć farta. Kolega miał Hammera i wypadł mu z kieszeni i pękł ekran, potem padło gniazdo ładowania, gwarancji nie uznali bo tel. upadł (swoją drogą paradoks mocnych telefonów jest taki, że reklamują je jako wytrzymujące upadki z różnych wysokości czy zalanie, ale przyznaj się że Ci upadł lub się zamoczył to możesz zapomnieć o gwarancji :roll: ), a wcale jakoś ekstremalnie nie pracuje, jest sprzedawcą w hurtowni, nawet nie dźwiga jakoś szczególnie, po prostu ma pecha do telefonów. Od Sierpnia używam Samsunga Galaxy Xcover 4 i już miał wymieniany ekran (na szczęście miałem ubezpieczenie), ale upadł kilka jak nie kilkanaście razy, pewnie gdybym miał szkło hartowane czy jakieś etui to nie byłoby problemów (właściwie to ekran działał dobrze, tyle że był popękany), ogólnie jestem dość zadowolony.

Jeszcze co do CATa, znajomi mechanicy mają warsztatowego B25 i są mega zadowoleni, pływał w ropie, spadał, różne cuda się z nim działy i u nich śmiga bez problemu, także to wszystko kwestia farta :mrgreen:

dzierzan
Fachoperator

  • Posty: 663
  • Rejestracja: 19 Kwi 2010 10:26
  • Miejscowość: Włocławek
  • Pochwały: 22

Maszyna: JCB 3CX
MB Actros 2635 PK12000
MB Actros 3241

Firma: Transportowa


telefon budowlany

Postprzez zeppelin zm 15 » 27 Sty 2018 16:49

Też używałem takiego B 25 i jest naprawdę mocny ale cudów od niego jeśli chodzi o funkcję to nie można zbyt wiele wymagać :mrgreen:
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: telefon budowlany

Postprzez Podezal » 31 Sty 2018 15:46

Moim zdaniem nr 1 jest telefon Sonim XP3300 Force. Telefon spełnia wojskową normę IP68, którą nagradzane są najbardziej pancerne urządzenia elektroniczne – nie straszna mu kąpiel w wodzie, wytrzyma zanurzenie do 2 m, oleju czy chwilowe zamrożenie. Wbudowana nawigacja GPS z pewnością przyda się podczas kilkunastogodzinnej wędrówki po górach, a pokrywające ekran grube na 1,5 mm szkło Gorilla Glass skutecznie zabezpiecza przy nagłym spotkaniu z podłogą.

Podezal
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 31 Sty 2018 15:40

Maszyna: seat ibiza

Firma: sony


telefon budowlany

Postprzez dzierzan » 31 Sty 2018 21:34

Niby mój Xcover 4 też ma normę IP68, ba nawet jeszcze jakąś inna wojskową, ale i tak nie uchroniło to wyświetlacza przy upadku :roll:

dzierzan
Fachoperator

  • Posty: 663
  • Rejestracja: 19 Kwi 2010 10:26
  • Miejscowość: Włocławek
  • Pochwały: 22

Maszyna: JCB 3CX
MB Actros 2635 PK12000
MB Actros 3241

Firma: Transportowa


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej