wibako

KILKA PYTAN DO PROFESJONALISTÓW???

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

KILKA PYTAN DO PROFESJONALISTÓW???

Postprzez spajdermax » 04 Wrz 2006 16:12

Witam
Postanowilem zapisać sie na kurs Obsługi koparko-ładowarki,jesli ma ktos jakies informacje gdzie w rejonie woj.Śląskiego odbywaja sie szkolenia na zdobycie uprawnien na te maszyny? i jaki jest sredni koszt kursu?(dodam iz jestem z bielska-białej)
Moze ktos wie gdzie mozna znaleść jakies informacjie o obsłudze tych maszyn?? rodzajach?? i tym podobnych informacjach(najlepiej ebooki albo strony www).
I takei moze bardziej prywatne jaka jest srednia płaca operatorów koparko-ładowarki?

Z góry dzieki
bartek

spajdermax
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 04 Wrz 2006 15:44
  • Miejscowość: bielsko

Reklama

simmet

Postprzez agil » 26 Wrz 2006 23:03

A wiec tak z tego co wiem to Tychy, Katowice, Jastrzebie koszt kursu to jakies 1400 zl kurs trwa miesiac konczy sie panstwowym egzaminem teoretycznym i praktycznym.Obsluga najlepiej bylo by siasc na jakas kop - lad i poprostu pocwiczyc wydaje mi sie to najrozsadniejsze chociaz zdaje sobie sprawe ze nie kazdy ma taka mozliwosc. (ale nic trudnego w koncu to tylko 10 ruchow no 12, spokojnie generalnie praktyka czyni mistrza nikt sie einstainem nie urodzil). A jezeli chodzi o srednia placy to bardzo ciezko okreslic zalezy od regionu maszyny itp.

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez tomek.k » 10 Paź 2006 20:33

cześć
jest także ośrodek w chrzanowie okolo 1000 na koparko ładowarke (mają fajne volvo do nauki i zdawania)
pozdro

tomek.k
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 26 Wrz 2006 00:36
  • Miejscowość: olkusz

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej