wibako

Leasing konsumencki

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Leasing konsumencki

Postprzez artek11 » 22 Kwi 2018 11:48

Coraz więcej moich znajomych zachwyca sie leasingiem dla osób prywatnych. w sumie i ja sie zastanawiam, bo przecież auta na wieczność na własność nie potrzebuje. Poużytkuje, mogę mieć kolejne. Zastanawiam sie jakie sa haczyki w takich ofertach.

artek11


Reklama

simmet

Re: Leasing konsumencki

Postprzez Jarewa » 23 Kwi 2018 14:25

Wychodzi w podsumowaniu dwa razy drożej dlliczajac serwisy to nawet i trzy razy. A po drugie bank to nie instytucja charytatywna

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Re: Leasing konsumencki

Postprzez jerry32 » 08 Maj 2018 20:45

artek11 napisał(a):Coraz więcej moich znajomych zachwyca sie leasingiem dla osób prywatnych. w sumie i ja sie zastanawiam, bo przecież auta na wieczność na własność nie potrzebuje. Poużytkuje, mogę mieć kolejne. Zastanawiam sie jakie sa haczyki w takich ofertach.

Chodzi o leasing konsumencki w wydaniu z wysokim wykupem? Takim, że w praktyce jest to wynajem długoterminowy, a auto wraca do leasingodawcy?

Jeśli tak, to nie ma szczególnie wielkich haczyków, o ile wybierze się odpowiedni samochód i leasingodawcę.

Tylko trzeba sobie zdawać sprawę, że to tylko wynajem z różnymi tego konsekwencjami dla budżetu rodzinnego, ale to temat rzeka. :) Jak będziesz miał jakieś bardziej szczegółowe pytania, to dawaj śmiało.

jerry32
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 02 Lis 2017 12:09

Maszyna: nie ta branża

Firma: FmLeasing.pl


Leasing konsumencki

Postprzez Albert233 » 10 Maj 2018 19:32

Jeżeli Ci się to opłaca - proszę bardzo, moi znajomi też mają w takiej formie auto i sobie chwalą, ale jeżeli to z braku pieniędzy na zakup - to tutaj pomysł nie jest najmądrzejszy.

Albert233
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 10 Maj 2018 19:30

Maszyna: komputer stacjonarny

Firma: bezrobotny


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej