wibako

Przepychanie rur kanalizacyjnych WUKO -czy się opłaca?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Przepychanie rur kanalizacyjnych WUKO -czy się opłaca?

Postprzez auto_czescivag » 11 Sie 2018 13:52

Witam, tak jak w temacie zastanawiam się nad zakupem urządzenia do czyszczenia kanalizacji. Tylko nie wiem czy się coś takiego opłaca i przedewszystkim czy będzie robota. Mam minikoparke i myślałem o tym dodatkowo. Widziałem kilka razy jak działa to urządzenie i bardzo mi się podobało.WUKO jesy na LTku i auto nieraz bym też wykorzystał do ciągania lawety. Województwo łódzkie.

auto_czescivag
Pomocnik operatora

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 21 Maj 2017 08:29
  • Miejscowość: TUSZYN
  • Pochwały: 2

Maszyna: cat 301.8c CAT3018CKJSB06538
thwaites 1tonne

Firma: EMIDAR


Reklama

simmet

Przepychanie rur kanalizacyjnych WUKO -czy się opłaca?

Postprzez Kammedz » 12 Gru 2018 20:37

Niestety jest 1 ogromny problem. Gdzie wrzucisz osąd po plukaniu. Oczyszczalnie ci nie podpiszą umowy bo niewiadomo jak to liczyć, co będziesz tam zarzucał i konkurencja.

Autor postu otrzymał pochwałę

Kammedz
Nowicjusz

Maszyna: Bobcat e19

Firma: PWIK


Przepychanie rur kanalizacyjnych WUKO -czy się opłaca?

Postprzez 23MATTI95 » 25 Gru 2018 04:40

Tak jak Kammedz, napisał, oczyszczalnie zazwyczaj mają swoje Wuko I Oni robią robotę i mówimy tu o takim prawdziwym, A nie na Lt-ku... Ewentualnie duże firmy, które mają w ofercie kamerowanie sieci grawitacyjnych też posiadają Wuko, no ale wtedy im to na rękę... Nie wiem jak w Twoim regionie , ale u mnie za dużo byś takim nie zdziałał... Za takiego porządnego trzeba dac kupę $$ I trzeba mieć na to robotę, według mnie ciężki temat....

Autor postu otrzymał pochwałę

Awatar użytkownika
23MATTI95
Operator

  • Posty: 238
  • Rejestracja: 14 Cze 2015 21:43
  • Miejscowość: Zach-pom
  • Pochwały: 13

Maszyna: Komatsu PW148-10

Firma: ZUBWIT


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej