wibako

Kurs koparko-ładowarka

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Kurs koparko-ładowarka

Postprzez tomaszo » 17 Sie 2018 14:28

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jestem Tomek mieszkam w Lublińcu i nigdy nie miałem okazji pracować koparką . Chciałem zacząć kurs na koparko-ładowarkę w pewnej częstochowskiej placówce. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że kurs trwa dwa weekendy (zajęcia od 9-15) oraz jest tylko jeden dzień praktyki po czym egzamin. Szkoła ta gwarantuje 100% zdawalność. Czy taki kurs ma jakikolwiek sens? Może ktoś z szanownego grona zna konkretniejszy ośrodek w mojej okolicy
Pozdrawiam serdecznie i proszę o radę :D

tomaszo
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 17 Sie 2018 14:03

Maszyna: brak

Firma: -


Reklama

simmet

Kurs koparko-ładowarka

Postprzez zeppelin zm 15 » 17 Sie 2018 14:42

Trochę mało tego. Ogólnie na kursie uczysz się żeby zdać. Nie nabierzesz na kursie praktyki w stopniu zadowalającym.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Kurs koparko-ładowarka

Postprzez MARIO/MECALAC » 17 Sie 2018 16:25

To nie prawo jazdy. Masz umieć operować i zdać egzamin. Wszędzie tak jest
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Kurs koparko-ładowarka

Postprzez akisz » 22 Sie 2018 14:27

Też mi się wydaje mało, ale pewnie możesz wykupić dodatkowe godziny praktyki.

akisz
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 22 Sie 2018 14:04

Maszyna: JCB 2CX

Firma: MJ-Opole


Kurs koparko-ładowarka

Postprzez Nowy2 » 23 Sie 2018 19:44

Ja jak chodziłem na kurs, to osoby które koparke widziały wcześniej tylko na obrazku, to po 3 godzinach praktyki bez problemu zdawali. Na egzaminie nie patrzy sie czy robisz płynnie itp. Tylko czy zgodnie z zasadami, jak wchodzisz i schodzisz z koparki to 3 punkty podparcia, w zapietych pasach w kasku(jak wchodzisz i wychodzisz, w koparce mozna zdjac) i kawałek dołka wykopać i wszystko.

Nowy2
Pomocnik operatora

Maszyna: *

Firma: *


Re: Kurs koparko-ładowarka

Postprzez aksel777 » 23 Wrz 2018 13:34

Taki kurs to szkoda kasy. Gościom chodzi tylko o pieniadze, nic Cie nie nauczą u nas praktyki jest 6-9 dni zależy po ile godzin Pamiętaj ze jak Cie wezmą na maszynę to i tak was będzie z 10 bo tyle moze być z godnie z programem na jedną maszynę na zajeciach praktycznych. Szukaj sobie kursu gdzie jest więcej praktyki, nie uczcie tak tych co prowadzą kursy zeby takie dziadostwo robić i tylko zgarniać kasę za nic oni mają obowiązek uczyc z godnie z programem a praktyki w nowym programie jak dobrze pamiętam jest około 100 godzin. Na moim kanale możesz poznać zagadnienia egzaminacyjne które od lat są te same https://www.youtube.com/watch?v=I3FFal2jtOE&t=2s. Pozdrawiam.

aksel777
Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 28 Paź 2017 09:04

Maszyna: Jcb 3cx

Firma: Osw Kolwalski


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej