wibako

Jak z robota u Was?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jak z robota u Was?

Postprzez Blady » 10 Mar 2019 20:08

Witam.
Jestem z dolnośląskiego okolice Wrocławia. Kupiłem na uslugi 4cx-a. Jak narazie maszyna miesiąc stoi a telefon milczy. Przed otworzeniem działalności robilem rozeznanie każdy mówił że roboty na to w bród. Tylko gdzie jej szukać? Ogłoszenia jak narazie nie działają. Czy to dopiero rusza wszystko czy bez kontaktów trzeba cierpliwie czekać zanim się wkroczy na rynek?

Blady
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 Mar 2019 19:57

Maszyna: Jcb4cx

Firma: Własna dzialalnosc


Reklama

simmet

Jak z robota u Was?

Postprzez Luka » 10 Mar 2019 20:26

Yyyy, wiesz, że dopiero marzec się zaczął i na dobrą sprawę dopiero sezon rusza? W lutym żaden znajomy brukarz nie robił, inwestycje jakie trwały to te co wyszły nad ziemię, te co trwały od zeszłego roku, albo te gdzie termin goni. Cierpliwości.
Jak w czerwcu dalej będzie posucha to będzie powód do zmartwień. Ale nie licz też, że od razu będziesz miał roboty w opór, bo jak dopiero zacząłeś, to kontakty będziesz musiał wyrabiać.

Luka
Operator

Maszyna: Szukam

Firma: Transport


Jak z robota u Was?

Postprzez Blady » 10 Mar 2019 21:27

Dzięki kolego. Uspokoiles mnie troche :piwo:

Blady
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 Mar 2019 19:57

Maszyna: Jcb4cx

Firma: Własna dzialalnosc


Re: Jak z robota u Was?

Postprzez gruszon18 » 11 Mar 2019 22:28

No póki co będzie cisza bo sezon stoi jeszcze dla Ciebie skoro dopiero wchodzisz na rynek. A żeby ruszyć konkretnie z kopyta to musisz dobrze inwestować w reklamę inaczej zlecenia będziesz mieć raz na jakiś czas. Najlepiej jak byś się wkrecil komuś w ekipę, jak np ja. Wzięli mnie raz na zastępstwo do wykonania przyłącza wodnego. Zobaczyli że nie cackam się i nie lecę na godziny, i jestem dostępny kiedy chcą to mnie teraz targaja na każde zlecenie jakie im wpadnie w ręce. Ale i tak teraz mam przestoj bo zimno. Brukarskie roboty też stoją, drogownictwo i inne pierdół też, bo zwyczajnie jeszcze temperatury nie pasują ludziom do pracy.

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Re: Jak z robota u Was?

Postprzez Jarewa » 12 Mar 2019 20:45

Jaki postój na dolnym śląsku roboty w ujjjj firmy ledwo się wyrabiają, no ale mają swoje sprzęty...

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Re: Jak z robota u Was?

Postprzez Piotr mc 85 » 15 Mar 2019 09:59

Jarewa napisał(a):Jaki postój na dolnym śląsku roboty w ujjjj firmy ledwo się wyrabiają

Nie wszędzie, przy dużych miastach to tak cały rok robota nie stygnie, ale reszta już tak dobrze nie wygląda.
Pozdrawiam Piotr

Piotr mc 85
Fachoperator

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 16 Cze 2008 22:26
  • Miejscowość: Jaźwina
  • Pochwały: 34

Maszyna: VOLVO L150E, XCMG ZL50GCE, Hanomag55D,W K611, CAT 301.5

Firma: Kopalnia


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej