Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

Jak z robota u Was?

10 Mar 2019 20:08

Witam.
Jestem z dolnośląskiego okolice Wrocławia. Kupiłem na uslugi 4cx-a. Jak narazie maszyna miesiąc stoi a telefon milczy. Przed otworzeniem działalności robilem rozeznanie każdy mówił że roboty na to w bród. Tylko gdzie jej szukać? Ogłoszenia jak narazie nie działają. Czy to dopiero rusza wszystko czy bez kontaktów trzeba cierpliwie czekać zanim się wkroczy na rynek?

Jak z robota u Was?

10 Mar 2019 20:26

Yyyy, wiesz, że dopiero marzec się zaczął i na dobrą sprawę dopiero sezon rusza? W lutym żaden znajomy brukarz nie robił, inwestycje jakie trwały to te co wyszły nad ziemię, te co trwały od zeszłego roku, albo te gdzie termin goni. Cierpliwości.
Jak w czerwcu dalej będzie posucha to będzie powód do zmartwień. Ale nie licz też, że od razu będziesz miał roboty w opór, bo jak dopiero zacząłeś, to kontakty będziesz musiał wyrabiać.

Jak z robota u Was?

10 Mar 2019 21:27

Dzięki kolego. Uspokoiles mnie troche :piwo:

Re: Jak z robota u Was?

11 Mar 2019 22:28

No póki co będzie cisza bo sezon stoi jeszcze dla Ciebie skoro dopiero wchodzisz na rynek. A żeby ruszyć konkretnie z kopyta to musisz dobrze inwestować w reklamę inaczej zlecenia będziesz mieć raz na jakiś czas. Najlepiej jak byś się wkrecil komuś w ekipę, jak np ja. Wzięli mnie raz na zastępstwo do wykonania przyłącza wodnego. Zobaczyli że nie cackam się i nie lecę na godziny, i jestem dostępny kiedy chcą to mnie teraz targaja na każde zlecenie jakie im wpadnie w ręce. Ale i tak teraz mam przestoj bo zimno. Brukarskie roboty też stoją, drogownictwo i inne pierdół też, bo zwyczajnie jeszcze temperatury nie pasują ludziom do pracy.

Re: Jak z robota u Was?

12 Mar 2019 20:45

Jaki postój na dolnym śląsku roboty w ujjjj firmy ledwo się wyrabiają, no ale mają swoje sprzęty...

Re: Jak z robota u Was?

15 Mar 2019 09:59

Jarewa napisał(a):Jaki postój na dolnym śląsku roboty w ujjjj firmy ledwo się wyrabiają

Nie wszędzie, przy dużych miastach to tak cały rok robota nie stygnie, ale reszta już tak dobrze nie wygląda.
Wyślij odpowiedź