wibako

Powrót z USA

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Powrót z USA

Postprzez whitewidow100 » 03 Kwi 2019 13:21

Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Piszę i zakładam nowy temat w imieniu brata który zamierza po 11 latach życia w USA (o ile mozna tak to nazwać) wrócic do kraju. Pracował tam przez wiekszosc tego czasu jako mechanik głownie na utrzymaniu maszyn na duzym złomowisku ktorego właściciele handlują rownież maszynami. Po 11 latach na obczyznie bez powrotu do kraju stwierdził ze wystarczy mu już niewolnictwa i wraca tutaj do naszej najjasniejszej RP (co mnie akurat cieszy,chociaż mam obawy czy w ogole bedzie w stanie tutaj funkcjonować).
Do rzeczy, piszę to wszystko bo dostałem pytanie czy jest tutaj sens otwierać coś na zasadzie pogotowia serwisowego które tam sie chyba sprawdza. Bazować chce na naprawach, serwisie z dojazdem i wysokiej mobilnosci.

Jako że ja pracuje w calkiem innej dziedzinie nie odpowiem mu na te tematy bo nie znam tego rynku i już ochoty chyba zgłebiać go też nie mam dlatego Was proszę o pomoc. Czy w tym kraju jak zwykle za takie(DG) rzeczy nie ma sensu(już) się zabierać bo "rynek przeładowany"? Kwestia inwestycji na start pozostaje pomniejszona o narzedzia i samochód bo u Wójka Sama do pracy idziesz ze swoim sprzętem. Dzięki za ewentualne odp i błagam oszczędzie mi i sobie uszczypliwości narazie tylko taki sposób przyszedł mi do głowy.

whitewidow100
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 03 Kwi 2019 12:16

Maszyna: JCB 1CX

Firma: PDG


Reklama

simmet

Powrót z USA

Postprzez dzierzan » 03 Kwi 2019 17:38

Po pierwsze jeśli zna się na robocie i jest w tym dobry to nawet przy dużej konkurencji nie będzie narzekał. Po drugie na chwilę obecną raczej nie ma nadmiaru mechaników, gdzie nie zapytasz są zawaleni robotą. Myślę że pomysł dobry, jeśli się na tym zna, ma czym pracować i chce to robić to nie powinien narzekać, ew. może narzekać na brak wolnego czasu.

dzierzan
Fachoperator

  • Posty: 663
  • Rejestracja: 19 Kwi 2010 10:26
  • Miejscowość: Włocławek
  • Pochwały: 22

Maszyna: JCB 3CX
MB Actros 2635 PK12000
MB Actros 3241

Firma: Transportowa


Powrót z USA

Postprzez makumba » 03 Kwi 2019 18:52

Jak zna się na robocie i lubi to robić to na pewno roboty mu nie zabraknie , obojętnie co by naprawiał

makumba
Operator

Maszyna: cat 428 b,cat 432e,zetor forterra, bumar p184,dzwig fablok

Firma: własna


Re: Powrót z USA

Postprzez whitewidow100 » 03 Kwi 2019 20:34

Wielkie dzięki Panowie za odpowiedz. Czy jest dobry to zweryfikuje rynek jak juz sie zdecyduje, bo te groźby slysze od paru lat. Uprzedzalem ze nikt tam raczej z wymiana oleju nie bedzie dzwonil tylko z jakas poważną kichą.

whitewidow100
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 03 Kwi 2019 12:16

Maszyna: JCB 1CX

Firma: PDG


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej