wibako

Pytanie zielonego

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Pytanie zielonego

Postprzez Badyl88 » 13 Cze 2019 14:41

Witam operatorow, mam pytanie odnosnie pracy jako operator maszyn budowlanych w Polsce,aktualnie przebywam poza granicami naszego kraju,jestem operatorem ladowarki teleskpowej, lecz zamierzam zrobic w Polsce kilka uprawnien jak koparka gasienicowa, ladowarka, dzwig wiezowy, spychacz, buldozer, jak to sie ma na polskie warunki, czy firmy chetnie przyjmuja osoby z kilkoma uprawnieniami, czy bedzie miec to znaczenie dla firm, czy mozna liczyc na lepsze warunki zatrudnienia?Czy znajde prace bez doswiadczenia ale z kilkoma uprawnieniami?.

Badyl88
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 Cze 2019 14:36

Maszyna: JCB 540-170

Firma: Fomac


Reklama

simmet

Re: Pytanie zielonego

Postprzez Jarewa » 15 Cze 2019 19:24

w tej branży liczą sie umiejętności a nie papierki i szkoła..

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2803
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Re: Pytanie zielonego

Postprzez gruszon18 » 20 Lip 2019 23:36

Zacząć można i bez niczego.. Możesz i bez papierów robić na maszynie. Kupujesz przykładowo koparkoladowarke i zaczynasz jeździć po usługach.. Ale faktycznie to jak robisz jest ważniejsze niż np cena za robotę chociaż wiadomo nie dla wszystkich. Co do robienia uprawnień wiem tyle, to że masz uprawiania to alzdy pracodawca lubi ale żeby płacić Ci więcej za to że je posiadasz to nie koniecznie.

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej