wibako

maly problem w poszukiwaniach pracy

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

maly problem w poszukiwaniach pracy

Postprzez Balbina » 28 Paź 2006 12:17

Mam wlasnie niemaly problemik, gdyz w tym maju koncze technikum i wybieram sie na studia na polibude, na maszyny robocze, bo tak nazywa sie kierunek, dokladniej wlasnie z maszynami budowlanymi wiaze moja przyszlosc (byc moze z ktoryms z was spotkam sie kiedys przy okazji sluzbowej juz jako pani inzynier lub kierownik jakiejs budowy, co jest moim najwiekszym marzeniem). Jednak zanim w ogole zaczne prace musze skonczyc studia i moj problem polega wlasnie na tym, ze niezbyt orientuje sie czy sa w wielkopolsce firmy budowlane, ktore bylyby w stanie wziac osobe na praktyke studencka? Jezeli ktorys z was wie o takiej firmie to prosze niech da mi znac... Myslalam o SKANSKA ale oni wola ludzi ze studiow w rodzaju budowa drog i mostow, inzynieria ladowa itp. Co prawda zostalo mi jeszcze ciut, ciut czasu na poszukiwania, ale teraz mam jeszcze troszke luzow czasowych i moge zrobic wstepna orientacje na rynku pracy, co tam w ogole ciekawego sie dzieje. No i zawsze pozostaje opcja, ktorej boje sie najbardziej- dostanie sie jedynie na studia zaoczne i koniecznosc szukania pracy.

Awatar użytkownika
Balbina
Młodszy operator

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:28
  • Miejscowość: ze wsi polskiej :D

Reklama

simmet

Postprzez Łukasz » 28 Paź 2006 21:45

Kiedyś widzialem w skansce kierowniczke kobiete.
Image

Awatar użytkownika
Łukasz
Operator

  • Posty: 267
  • Rejestracja: 03 Maj 2006 17:59
  • Miejscowość: ...::PL::...

Postprzez Balbina » 29 Paź 2006 14:42

no wlasnie, ale na pewno miala studia zwiazane bardziej z architektura, projektowanie, te klimaty... a ja sie wybieram na zwiazane z maszynami wiec mam niewielkie szanse na dostanie sie do skanska.

Awatar użytkownika
Balbina
Młodszy operator

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:28
  • Miejscowość: ze wsi polskiej :D

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej