wibako

POZNAJMY SIE

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

praca

Postprzez DaRiO » 18 Mar 2007 22:40

witam wszystkich

jestem w trakcie kursu na ładowarke i mam pytanie czy po tym kursie znajde prace na ladowarke.

DaRiO
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 15 Mar 2007 10:41
  • Miejscowość: Inowrocław

Reklama

simmet

Postprzez Kubin » 03 Maj 2007 18:15

Witam wszystkich koparkowcow jestem nowym uzytkownikiem forum i pragne sie przywitac :) pozdrawiam wszystkich :)

Awatar użytkownika
Kubin
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 Kwi 2007 03:02
  • Miejscowość: Lublin

Postprzez SWBT.S.A. » 18 Wrz 2007 21:05

Cześć, mam 14 lat :lol: i interesuję się :!: Maszynami Budowlanymi i Sam. Ciężarowymi :!:
Witam Wszystkich.

SWBT.S.A.
Młodszy operator

  • Posty: 134
  • Rejestracja: 15 Wrz 2007 15:53
  • Miejscowość: Wro

Postprzez SebastianK » 05 Lis 2007 17:35

Witam

Jestem nowym/starym użytkownikiem. Wcześniej pisałem pod nickiem Remar ale zmiana pracy więc i login nowy ;)

Obecnie przerzuciłem się z części do JCB na sprzedaż Terexa, Gehla, Bomaga i wielu innych marek mn iejszego sprzętu.

Pozdrawiam

Ps:jakby ktoś był zainteresowany zakupem to zapraszam
tel. 603 665 014

SebastianK
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 05 Lis 2007 16:22
  • Miejscowość: Rzeszów

Postprzez serwus » 05 Lis 2007 21:50

Witajcie Kopacze!
Jestem Kuba ps.Serwuś.interesuje się maszynami budowlanymi i ciężarówami.Pozdrawiam wszystkich urzytkowników. super forum.gratulacje dla pomysłowości kogoś kto to stworzył!
SERWUŚ

serwus
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 14 Paź 2007 11:45
  • Miejscowość: Pabianice

Postprzez pablo » 13 Gru 2007 19:09

Witam wszystkich!!
pozdrawiam bawiących sie "dużymi zabawkami" !!!

Pablo

pablo
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 30 Paź 2007 17:03
  • Miejscowość: Żelechów Mazowieckie

Maszyna: Stalowa Wola, Dressta, Atlas, Sennebogen, Staliniec + inne

Firma: PGNIG + PRV


Postprzez MasterW50i » 20 Sty 2008 12:22

witam wszystkich forumowiczów. jestem operatorem sprzętu cięzkiego od 26 lat zaczynałem na mazurku. A teraz pracuje u prywaciaża i dwa dni temu kupił hanomaga D700c zbyt duzo niewiem o tej maszynie...jakie są jej wady i zalety

MasterW50i
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 Sty 2008 21:27
  • Miejscowość: kłodzko

Postprzez KeZa » 09 Maj 2008 14:32

Ja tez witam wszystkich

Zapisałem się właśnie na kurs kop.-lad. i kop. wreszcie bo planowalem od dawna.... jak widze koparke toooooo :D ..... mam nadzieeje ze sie sprawdze.
jakies rady??

pozdrowionka

KeZa
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 Maj 2008 12:24
  • Miejscowość: Bochnia

PRZYWITANIE

Postprzez ullek » 23 Maj 2008 12:19

Witam serdecznie!
Nie jestem jeszce w pełni uprawnioną operatorką, ale już myślę zapoznać się z doświadczonymi po fachu!
Jestem w trakcie kursu i martwię się o moją przyszłość w zawodzie!:( Jak większość operatorów po kursie nie mam doświadczenia a na dodatek jestem kobietą. Dla mnie to rzaden problem, ale dla innych może być... Obawiam się że nie wygram. Na kursie też trochę nie poważnie mnie traktują, a ja naprawdę chcę pracować na tych maszynach !!!!!
Ośrodki szkoleniowe prowadzą taka politykę, że tylko produkują operatorów na papierze, a ja chcę praktyki i obycia ze sprzętem! Uczą więcej skomplikowanej fizyki niż optymalnego wykorzystania maszyny.
Czytając niektóre posty zauważyłam że niektórzy są bardzo nie mili dla początkujących operatorów. Nie wiem z czego to winika...
Przecież gdzieś można zdobyć doświadczenie, spróbuje za granicą.
Zrobię wszystko co się da rzeby pokazać że umiem pracować równie dobrze jak mężczyzna!
Mam nadzieję że mimo że jestem żółtodziobem to nie potraktujecie mnie źle :)
Witam wszyskich serdecznie!

ullek
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 Maj 2008 12:00
  • Miejscowość: Podkarpacie

Postprzez gaspar » 23 Maj 2008 12:30

Gratuluje decyzji i trzymam kciuki :)
pozdrawiam,
Kacper

Awatar użytkownika
gaspar
Fizol

  • Posty: 42
  • Rejestracja: 07 Mar 2008 09:23
  • Miejscowość: Stargard/Szczecin

Postprzez ullek » 23 Maj 2008 13:06

DZIĘKI!!!
Zawsze do przodu :D
Na zajęciach teoretycznych to czuję się strasznie głupia.
Mam dużo więcej braków niż Mężczyźni wiele rzeczy to czarna magia, na szczęście szybko się uczę:)
chociażby budowa silników czy pomp :) To może takie trochę banalne, ale dla mnie...no cóż
lub właściwości olejów i smarów :)
Nie stety ubolewam bo zajęcia praktyczne już się skończyły, a najlepiej czułam się w koparko-ładowarce!!! A na sali wykładowej (od 8:00 - 15:00) od nauki bardziej boli pupa niż głowa :lol:

ullek
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 Maj 2008 12:00
  • Miejscowość: Podkarpacie

Postprzez Błaszczak. » 23 Maj 2008 15:41

witam witam....... nie zważaj na problemy i komentarze tylko głowa do gory i do przodu. tylko pozazdroscic odwagi...... pewny jestem ze co do praktyki to ktos da ci szanse sie wykazac i zdobyc doswiadczenie. ja wlasnie nabylem koparke kołowa zeppelin a jak widze robisz uprawnienia na koparko-ładowarki to nie pomoge w zdobyciu doswiadczenia :D a jeszcze dzieli nas spora odleglosc. powodzenia i pozdrawiam...............

Awatar użytkownika
Błaszczak.
Pomocnik operatora

  • Posty: 91
  • Rejestracja: 13 Maj 2008 12:28
  • Miejscowość: wyszków

Postprzez dawidg2 » 23 Maj 2008 16:55

tez gratuluje odwagi ja jak robiłem kurs na ładowarke to tez sie zdziwiłem bo raz wchodze a na sali kobieta siedzi. akurat robiła druga specjalnosc juz w zeszłym miesiacu na koparko-ładowarke robiła a teraz tez na ładowarke jak ja. jeszcze raz gratulacje odwagi :D :wink:

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez redkontakt » 23 Maj 2008 17:35

Witaj!
Ze mną na kursie też była kobieta i radziła sobie bardzo dobrze, nawet lepiej niż niektóre leśne dziadki co to niby z niejednego pieca...
Życzę ci wytrwałości w swoim postanowieniu i trochę szczęścia w praktyce, bo będzie na pewno potrzebne.

redkontakt
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 28 Sty 2008 17:51
  • Miejscowość: Łódź

Postprzez Andrexxxx » 23 Maj 2008 20:02

twarda jesteś :!: i nie mięknij znam jedną panią krura poszła na kurs spawacza oczywiście wszyscy jej odradzali ale sie nie poddała finał jest taki że wyjechała na kontrakt na zachód
i tam robi kasę. A ty nie poddawaj się i przyj na przód choć przed tobą ciężka droga. Pozdrawiam i powodzenia

A tak na marginesie to fajowo było by robić na budowie z OPERATORKĄ :wink:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez dawidg2 » 23 Maj 2008 20:56

Andrexxxx napisał(a):A tak na marginesie to fajowo było by robić na budowie z OPERATORKĄ

tylko jakby była młoda i ładna to wszyscy operatorzy by nie mogli sie skupic na pracy na swoich maszynach :lol:

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez ullek » 24 Maj 2008 16:14

Dzięki serdeczniaste :)
Ja jestem młada co do tego drugiego to nie mi oceniać:) ale wszyscy martwią się o wzrost 1,57 cm :)
Ale egzamin praktyczny ma już zdany i egzaminator był zadowolony chciał z jajem i miał z jajem :)
co prawda to co uczą na kursie to naprawdę mało, ale...
Najgorsza w tym momencie jest teoria, bo mam braki w wiedzy na temat ukłądów hydraulicznych i itd.

[ Dodano: Sob Maj 24, 2008 4:20 pm ]
Ze mną na kursie też była kobieta i radziła sobie bardzo dobrze, nawet lepiej niż niektóre leśne dziadki co to niby z niejednego pieca...


Jeżli chodzi o praktykę to również mogę stwierdzić że "leśne dziadki" odpadają :)

[ Dodano: Sob Maj 24, 2008 4:28 pm ]
dawidg2 napisał(a):A tak na marginesie to fajowo było by robić na budowie z OPERATORKĄ


tylko jakby była młoda i ładna to wszyscy operatorzy by nie mogli sie skupic na pracy na swoich maszynach


Ja to dopiero będę miała kolorowy zawrót gławy na budowie ! :lol:
Ja będę mieć choć trochę tak fajnych JAK WY współpracowników

[ Dodano: Sob Maj 24, 2008 4:30 pm ]
Jeszcze mam w planach:
KOPARKA :) i TIR :mrgreen:

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 7:39 pm ]
Siemaka wszystkim czytającym!
Potrzebuję informacji o najczęstrzych ptaniach na egzaminie na operatora koparko ładowarki.
Egzaminie teoretycznym, oczywiście.
No jeśli wogóle takie pytania istnieją ?
Na pewno zdawaliście też taki egzamin może pamiętacie o co najczęściej chcieli usłyszeć egzaminatorzy?
POZDRÓWY :)

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 7:48 pm ]
Siemaka wszystkim czytającym!
Potrzebuję informacji o najczęstrzych ptaniach na egzaminie na operatora koparko ładowarki. Egzaminie teoretycznym, oczywiście.
No jeśli wogóle takie pytania istnieją ?
Na pewno zdawaliście też taki egzamin może pamiętacie co najczęściej chcieli usłyszeć egzaminatorzy?
POZDRÓWY :D

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 7:49 pm ]
Sorry za dwa razy !
Ostatnio edytowany przez ullek, 27 Maj 2008 13:37, edytowano w sumie 1 raz

ullek
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 Maj 2008 12:00
  • Miejscowość: Podkarpacie

Postprzez jogibubu » 02 Cze 2008 21:23

Witam , mam pytanie czy po roku od tego postu dostalas prace i zajmujesz sie dalej maszynami budowlanymi ? Pozdrawiam i z ciekawoscia czekam na odpowiedz .

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 9:25 pm ]
Przepraszam pomylka zle odczytalem date , Życze powodzenia na tym polu bitwy i Pozdrawiam !!!!
Jogi

jogibubu
Pomocnik operatora

  • Posty: 91
  • Rejestracja: 11 Mar 2008 11:25
  • Miejscowość: Dolnyslask
  • Pochwały: 1

Postprzez hans » 05 Cze 2008 00:20

mam pytania z budowy jezeli Cie to interesuje bo moj wykladowca od budowy notowal wszywtkie pytabnia z egzaminow . podaj bezposredni kontakt to wysle co mam
p.s.
witam na foum , moj pierwszy post :)

hans
Młodszy operator

  • Posty: 101
  • Rejestracja: 04 Cze 2008 23:48
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez hans » 05 Cze 2008 00:25

witam na forum.
aktualnie jestem w trakcie kursu na kop.kl3 i kop-lad , egzamin koniec czerwca , oprocz tego koncze egzaminem na E do C 26.06 , mam 31 lat i jest to realizacja moich pasji. zobaczymy czy dane mi bedzie korzystac z tych uprawnien :)
usługi dźwigowe do 100t, transport niskopodwoziowy maszyn.

hans
Młodszy operator

  • Posty: 101
  • Rejestracja: 04 Cze 2008 23:48
  • Miejscowość: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej