wibako

skąd pochodzą Wasze zlecenia?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

skąd pochodzą Wasze zlecenia?

Postprzez AfaddaKO » 03 Gru 2019 11:46

Uczestniczycie w przetargach, na zasadzie polecenia przez innych kontrahentów, a może reklamujecie się w jakiś sposób?!?
U mnie ruch w interesie tak ostatnio zwolnił, że jak tak dalej pójdzie, to za rok o tej porze mnie już nie będzie. A przecież nasza branża jest specyficzna, stosowane przez innych formy promocji niekoniecznie się sprawdzają... a może jednak warto wypróbować trochę działań typowo marketingowych, jak np. wizytówka w internecie i tam szukanie ofert - Widziałem ciekawa ofertę w swoim mieście - https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/wroclaw/ Jak myślicie można z takiej formy promocji znaleźć chętnych?
Ostatnio edytowany przez AfaddaKO, 27 Sty 2020 10:07, edytowano w sumie 1 raz

AfaddaKO
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 10:04

Maszyna: Wawa422

Firma: Wuwopl


Reklama

simmet

skąd pochodzą Wasze zlecenia?

Postprzez dawidg2 » 03 Gru 2019 14:06

poszukaj bo było pisane.

Mamy grudzień zimę (no prawie) przeważnie na przełomie roku jest lekki zastój

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


skąd pochodzą Wasze zlecenia?

Postprzez gruszon18 » 05 Gru 2019 20:00

Tak jak przedmówca, pragnę zauważyć że jest już taki okres że usługi na maszyny budowlane maja raczej teraz wegetacje. Są firmy wiadomo które mają terminy etc etc i obecnie pracują, w mojej okolicy np jest budowana na dużym odcinku ścieżka rowerowa i termin maja na marzec przyszłego roku więc robią. Ale i ja np mam sporo zleceń jeszcze mimo że faktycznie osobiście uważam że listopad i grudzień to już nie pora na pracę ziemne.. Ja mam tą wygodę że koparkoladowarką będę odsniezac drogi publiczne więc maszyna w zimę nie będzie stać. A co do reklamy jeśli zależy Ci na ruchu w interesie to konieczne trzeba w to zainteresować. Panorama firm, kolejna sprawa reklama w internecie i dodatkowo jakieś wywieszki to raczej średni sposób ale reklama na jakichś takich plandeczkach i takie tam to trzeba

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej