wibako

Nadzorowanie samochodów firmowych

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Nadzorowanie samochodów firmowych

Postprzez jjacko » 08 Gru 2019 13:20

Szukam jakiejś formy nadzoru aut firmowych. Mam tutaj na myśli gdzie aktualnie przebywają, ile kilometrów pokonują itd. Coś na zasadzie geolokalizatora. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?

jjacko
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 08 Cze 2018 08:17

Maszyna: .

Firma: .


Reklama

simmet

Nadzorowanie samochodów firmowych

Postprzez tb1 » 10 Gru 2019 11:25

Nadzór i kontrola jest potrzebna. Jest taka zasada - ufaj, ale sprawdzaj. Ta zasada odnosi się przede wszystkim do kwestii związanych z firmą oraz kwestiami związanymi z kontrolowaniem wykorzystania aut firmowych.
Widać, że wszędzie tam, gdzie wdraża się taki system, wydajność rośnie spadają też koszta. Okazuje się, że jednak jest to możliwe.

tb1


Nadzorowanie samochodów firmowych

Postprzez kerstad » 27 Sty 2020 11:03

Najlepiej poszukaj w Internecie jakie są możliwości i jakie opinie o nich.

kerstad
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 27 Sty 2020 10:39
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Maszyna: Własnej brak w firmie Volvo

Firma: Nie zasługuje na reklamę


Nadzorowanie samochodów firmowych

Postprzez rosomak85 » 28 Sty 2020 09:49

Osobiście radził bym poszukać info na jakimś forum z transportem. Wszystko zależy jaką masz flotę. Większość tańszych rozwiązań to po prostu boxy zazwyczaj z wbudowanym modułem GSM i GPS wpinane pod OBDII obsługiwane przez aplikację.
Do tego masz jeszcze kilka opcji do wyboru np. czy silnik w aucie pracuje, lokalizacje, stan paliwa , sprawdzanie przejechanego dystansu, czas pracy pojazdu, jakie prędkości osiąga/ czy nie przekracza prędkości itp. i od tego jaki zakres chcesz to będzie zależeć firma bo nie każda ma w ofercie pełną konfigurację. Więc najpierw dobrze się zastanów jaki dokładnie zakres Cię interesuje.

Awatar użytkownika
rosomak85
Fizol

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 02 Wrz 2019 11:20
  • Miejscowość: Biała Góra
  • Pochwały: 1

Maszyna: CAT 305

Firma: Prace Ziemne


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej