wibako

Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dalej?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dalej?

Postprzez M2023 » 14 Maj 2023 00:18

Panowie i Panie.:)

Nie zdałem egzaminu teoretycznego na koparko-ładowarkę. Jakie teraz kroki poczynić żeby ponownie udać się na egzamin poprawkowy? Mogę zdawać w innym ośrodku niż robiłem kurs? Proszę o doradztwo. :)

M2023
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 14 Maj 2023 00:15

Maszyna: JCB

Firma: Kursant


Reklama

simmet

Re: Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dal

Postprzez rudesmen » 14 Maj 2023 08:28

To wybitnie musiałeś się postarać. Zamiana ośrodku nic nie da. Kwestia Ciebie - żebyś nauczył się podstaw wymaganych na egzaminie. A zmiana nie wiele zmieni ze względu też na to że egzaminatorzy są z zewnątrz i wszędzie "Ci" sami.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2183
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dal

Postprzez M2023 » 14 Maj 2023 11:53

Nie byłem dostatecznie przygotowany. Teraz chodzi zęby zdać jak najszybciej i nie czekać 2 miesiące na kolejny egzamin w ośrodku w którym zdawałem. Chodzi o procedury a nie uwagi moralne.:)

M2023
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 14 Maj 2023 00:15

Maszyna: JCB

Firma: Kursant


Re: Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dal

Postprzez JaninaW10 » 26 Lip 2023 10:14

Po niezdanym egzaminie teoretycznym na koparko-ładowarkę warto skupić się na analizie swoich błędów i słabych stron, aby lepiej się przygotować do egzaminu poprawkowego. Zaleca się systematyczne powtarzanie materiału, korzystanie z dostępnych testów i pytań egzaminacyjnych, a także uczestnictwo w dodatkowych kursach lub konsultacjach z instruktorem. Ważne jest również utrzymanie pozytywnego podejścia, skupienie się na nauce i praktyce, aby osiągnąć pozytywny wynik w kolejnym podejściu do egzaminu.

JaninaW10


Re: Niezdany egzamin teoretyczny na koparko-ładowarkę,co dal

Postprzez elopento » 28 Lip 2023 20:33

Na czym oblałeś :?: u mnie miesiąc temu gość na praktycznym nie wiedział gdzie jest zbiornik oleju hydraulicznego :wall: Egzaminator spoko gość mówi '' idź obejdź maszynę dookoła i jak znajdziesz ten zbiornik to mnie zawołaj'' a gostek nic :crazy: ale zdał teraz 25go :lol:

elopento
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 21 Paź 2021 19:46

Maszyna: jcb4cx/js145/js240/case580sr

Firma: xyz


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej