wibako

Jaką koparkę wybrać pod dany pojazd.

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Jaką koparkę wybrać pod dany pojazd.

Postprzez PolishGrizzly » 21 Maj 2023 19:52

Cześć forumowicze! :)

Jestem nowy tutaj jak i całkowicie zielony w branży, jako młody człowiek zamarzyło mi się posiadanie własnej firmy będąc osobą całkowicie zieloną w tematach związanych z waszym forum.

Zacząłem swoją przygodę od zrobienia kursów na koparko ładowarkę.

Być może zacząłęm trochę od złej strony z otworzeniem swojej firmy lecz posiadam aktualnie:

-Własne logo
-Dość spory Instagram
-Własną stronę
(Ogólnie sprawy marketingowe jak i tego typu rzeczy mam utworzone)

Przez dłuższy czas pracowałem za granicą by nie prosić się o dotacje i odłożyć na jakiś start, jeśli chodzi o rzeczy fizycznę to posiadam samochód marki: RAM RAM 1500 5,7 V8 HEMI (Patrzyłem na to by auto mogło pociągnąć coś większego)

Teraz przechodząc do meritum, możecie podpowiedzieć mi drodzy Panowie jakie koparko-ładowarki lub koparki mógłbym pociągnąć takim samochodem przy użyciu dostosowanej pod to przyczepy? Czy w grę wchodzi tylko mini-koparka?

Pozdrawiam i od razu dziękuje za odpowiedzi. :wink:

PolishGrizzly
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Maj 2023 19:48

Maszyna: Aktualnie brak

Firma: Grizzly


Reklama

simmet

Re: Jaką koparkę wybrać pod dany pojazd.

Postprzez scuaz » 04 Cze 2023 05:39

kop ład jcb 1dx waży coś koło 2800 ,żeby wieść w pełni legalnie musiał byś mieć przyczepę dmc 3500 z wagą własną 700kg
ale jak kupisz 3cx to możesz jeździć na kołach pytanie jakie dystansy myślisz pokonywać ?

scuaz
Operator

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 07 Lut 2010 11:21
  • Miejscowość: chełm
  • Pochwały: 4

Re: Jaką koparkę wybrać pod dany pojazd.

Postprzez PolishGrizzly » 04 Cze 2023 19:51

Cześć, dzięki za odpowiedź. Ogólnie to chciałbym na pewno jeździć krótkie i długie trasy, na początku mam pomoc od firmy na miejscu z uzyskaniem prac barterowo. JCB 1DX to kop-ład którą wykonam większość prac czy raczej to pracę w jakimś zakresie?

PolishGrizzly
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Maj 2023 19:48

Maszyna: Aktualnie brak

Firma: Grizzly


Re: Jaką koparkę wybrać pod dany pojazd.

Postprzez scuaz » 04 Cze 2023 21:22

1 dx to najmniejsza maszyna ,dla porównania 4cx waży 10 ton , daleko pojęcie względne , ja na kołach byłem najdalej 70 kilometrów , sprecyzuj jakie prace chcesz wykonywać ?

scuaz
Operator

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 07 Lut 2010 11:21
  • Miejscowość: chełm
  • Pochwały: 4

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej