wibako

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez hans » 08 Maj 2011 22:30

skąd jestes ? szykaj w PL ale patrz dokładnie na firmę w której chcesz pracować. Firma musi być duża i bynajmniej nie może być to firma która zajmuje się wynajmem sprzętu na budowy bo tam zazwyczaj jest wyzysk. W tej chwili sporo firm buduje na euro i jak trafisz w taką firmę to dostaniesz wszystko ozusowane a nawet więcej niż masz. Co prawda wiele w tym temacie zależy od rozmowy wstępnej i wyrażenia oczekiwań.
usługi dźwigowe do 100t, transport niskopodwoziowy maszyn.

hans
Młodszy operator

  • Posty: 101
  • Rejestracja: 04 Cze 2008 23:48
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Reklama

simmet

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez mierzej » 09 Maj 2011 10:19

aj ja z podlaskiego jestem... a do czaki to u nas tak samo jest się robi na starych sypiących się maszynach i z każdej strony jakieś pretensję... ale to norma... Teraz chce złapać byle jaka pracę w Anglii i zrobić dam cscs bluecard no i rozglądać się tam za pracą na maszynie.. ale czy się uda? nie wiem postanowienia są i chęci

mierzej
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 Maj 2011 10:16

Maszyna: JCB 3CX


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez dominlesne » 09 Maj 2011 13:17

Na dwa telefony w sprawie roboty dwa trafione, znaczy się wyraźne zainteresowanie ze strony pracodawcy - tego się nie spodziewałem :woot:

dominlesne
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 26 Sty 2011 15:35
  • Miejscowość: kuj-pom

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez hans » 09 Maj 2011 16:39

Nie wiem czy Rzeszów Cie interesuje kolego Mierzej ale tam ma oddział firma Mosty łódź. Wiadomo, delegacja ale współpracujemy z tą firmą już jakiś czas i operatorzy u nich mają conajmniej godne warunki. Dla rozeznania zadzwoń tam chociaż i zorientuj się co proponują.
usługi dźwigowe do 100t, transport niskopodwoziowy maszyn.

hans
Młodszy operator

  • Posty: 101
  • Rejestracja: 04 Cze 2008 23:48
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez AdioElk » 11 Maj 2011 07:31

Jestem młodym operatorem w wieku, 17lat zacząłem prace na wózkach widłowych, w wieku 18 lat zrobiłem uprawnienia na ładowarki na koparki walce podnośniki hds i parę innych rzeczy oczywiście zagranicą za swoje pieniądze.
Parę miesięcy temu wybrałem się do Holandii w ciemno bez żadnych znajomości niczego namiot i na Rotterdam po tygodniu szukania pracy na koparkę kuboty czy coś większego okazało się, że nikt cię nie przyjmie bez doświadczenia lecz udało się dogadałem się z Hollendrem po spotkaniu oczywiście dał mi do zrozumienia, że jestem za młody w końcu mam teraz 19lat i nieoficjalnie nie posiadam doświadczenia ponieważ kopalem jakieś 3tygodnie na jcb 3 co ciekawe robiłem prawie za darmo z własnej chęci nabrania wprawy oferował 3tys euro miesięcznie z czego mi wiadomo więc jeśli ktoś zna angielski oraz ma doświadczenie i pojęcie o kopaniu proponuje jechać wyłącznie do.... Niemiec, blisko, tańsze koszty utrzymania niż w Holandii oraz zarobki takie same, mam znajomego od 1maja zaczną pracować na ładowarce-koparce 3tys euro miesięcznie a praca nawet w zimę więc bez przestoju. Teraz obecnie siedzę za granicą na Islandii lecz od lipca mam zamiar pracować na żwirowni w Polsce u mnie w mieście za 2tys na rękę aby zdobyć doświadczenie i w końcu zakończyć szkołę. 2latach na koparce cat 345 myślę, że będę mógł wysoko mierzyć z językiem angielskim i niemieckim w małym palcu.

Mam małe pytanie w Polsce w zimę są przestoje na żwirowniach czy ciągle kruszarki i tym podobne pracują oczywiście mały zbyt jest na ziemię w zimę to wiem bo mało się buduje. Chodzi mi o wygląd pracy na żwirowniach w zimę :)
Przechodzi kierownik koło koparki i dał się nabrać.

Awatar użytkownika
AdioElk
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 Kwi 2011 18:17
  • Miejscowość: Ełk

Maszyna: JCB 3CX


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Intramex » 11 Maj 2011 08:33

nie ma przestojów na żwirowniach rozumianych jako zupełne zatrzymanie pracy. zatrzymuje się pogłębiarki i taśmociągi, zwłaszcza w okresie od wigilii do nowego roku - czas na remonty. ogranicza się ilość zmian, ale praca idzie do przodu. w tym roku mimo ostrej zimy firmy zaopatrywały się w kruszywo na zapas, także na żwirowniach i tak był obrót.
Intramex Polska - nasza strona
Podwozia gąsienicowe, napędy gąsienic
Części CAT,Komatsu
Zęby, lemiesze, groty, oleje, filtry
tel. 781-314-101

Nasz facebook - lubię to!

Awatar użytkownika
Intramex
Operator

  • Posty: 329
  • Rejestracja: 16 Lis 2009 16:19
  • Miejscowość: gliwice
  • Pochwały: 1

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Andrexxxx » 12 Cze 2011 17:19

Z innej strony. Irlandzki operator koparki w POLSCE a autostradzie A1 zarabia od 16,000zł w górę miesięcznie.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Dj_Francuz » 12 Cze 2011 19:09

ile ?? hahaha ciekawe KUR...WA gdzie ma te 16k na miech weź mi to pokaż każdy zna realia tego rynku więc nie pitol głupot :D
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez drivver » 12 Cze 2011 20:22

No i mamy drugą Irlandie :lol:
Ciekawe ile wychodzi za wynajm kopaczki z Irlandzkim operatorem :lol:
Kopacze pora zmieniać obywatelstwo :faja:

drivver
Pomocnik operatora


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez zbyniek » 12 Cze 2011 20:59

drivver napisał(a):No i mamy drugą Irlandie :lol:
Ciekawe ile wychodzi za wynajm kopaczki z Irlandzkim operatorem :lol:
Kopacze pora zmieniać obywatelstwo :faja:


haha...dobry pomysl kolego :D ja juz ze dwa lata sie zbieram do powrotu, ale moze wczesniej wystapic o tutejszy paszport :D ale to ciekawe ze Irlandczycy w Polsce maja 16k na mies, wiem ze delegacja itp ale to i tak nieosiagalne.

Awatar użytkownika
zbyniek
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 16 Lis 2010 15:59
  • Miejscowość: zamosc/anglia

Maszyna: Hyundai 290LC-7A


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez czaki » 12 Cze 2011 21:12

Irole owszem,zarabiaja tyle,ale u siebie.Z reszta stawki takie same jak u nas,ale z ta roznica,ze u nas w zlotowkach,a tam w funciokach.Moze kolega z daleka widzial jednego,dwoch irlandzkich operatorow w Polsce w firmie na budowie.Pozostali,czyli mozna rzec,ze wszyscy,to musza byc Polacy,bo jakby pracowali w Polsce na a1 sami irlandczycy,to chyba rzad musialby podatki podwyzszyc.

czaki
Fachoperator

  • Posty: 649
  • Rejestracja: 05 Lut 2011 22:48
  • Miejscowość: Cieszyn
  • Pochwały: 6

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez drivver » 12 Cze 2011 21:33

czaki,jaka firma dokładała by ze swoich do interesu :lol:
Wszystko ładnie pięknie, ale stawki podane przez Andrexxxx, są nierealne. Jaka firma wygrała by tą robotę przy tych stawkach :lol:
Taniej zawsze jest zatrudnić "tubylców"
Chyba że to jakaś grubsza sprawa- pranie $$$$

drivver
Pomocnik operatora


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez czaki » 12 Cze 2011 22:54

wlasnie,wlasnie
jak juz w innym temacie wspomnialem,po tresci wypowiedzi poznac,kto jest realista i dobrze zna sytuacje w branzy,a kto jest marzycielem lub rzeczywistosc odbiera po wypaleniu tzw.grubego lolka :-)

czaki
Fachoperator

  • Posty: 649
  • Rejestracja: 05 Lut 2011 22:48
  • Miejscowość: Cieszyn
  • Pochwały: 6

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Andrexxxx » 15 Cze 2011 22:37

Trzeba być debilem żeby myśleć że firma irlandzka i operatorzy i inni pracownicy przyjadą do polski budować nam autostrade za nasze stawki w złotówkach. Srednio irys koparkowy ma 22 euro na godzine + wyżywienie + kwatera + jakąś jeszcze mają diete i latają do domu co drugi tydzień na 4 dni. To większość z was nie zna realnych stawek i daje sie dymać w dupe.

Powtórzę to jeszcze raz !!! Trzeba być debilem żeby myśleć że firma irlandzka , operatorzy i inni pracownicy przyjadą do polski robić za mniejszą kase niż mają w kraju.

czaki napisał(a):Irole owszem,zarabiaja tyle,ale u siebie

i co myślisz że do polski przyjechali robić za mniej puknij sie w czajnik
Ostatnio edytowany przez Andrexxxx, 15 Cze 2011 22:45, edytowano w sumie 1 raz
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez wojtek82ful » 16 Paź 2011 21:34

Nie wiem czy to prawda, ale slyszalem ze mojego kumpla jakis kuzyn w Niemczech ma az 36euro. Nie wiem ile w tym prawdy, ja natomiast w USA mialem od $18-do $22/h, oczywiscie na legalu i w związkach zawodowych (unia)

wojtek82ful
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 16 Paź 2011 21:28

Maszyna: CAT 320


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez peter5on » 20 Paź 2011 21:23

Ostatnio wśród operatorów najczęściej słyszane słowa to "ogień" "opór" ewentualnie "sandał" ale to bardziej u kierowców. Oznacza to że trzeba przed zimą zakończyć roboty i na bezpłatny siup.

Awatar użytkownika
peter5on
Młodszy operator

  • Posty: 115
  • Rejestracja: 14 Gru 2009 22:39
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 3

Maszyna: Komatsu 240


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 20 Paź 2011 21:36

W mojej firmie nie mam jakiejs oszałamiajacej stawki ale robota jest cały rok ciężko o wolne, tyle samo godzin i takie same pieniadze, kopiemy bez przerwy, wole miec stawke jaka mam i pracowac cały czas.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Jooras » 21 Paź 2011 19:32

u nas operatorzy kierowcy maja po 12 po jakimś czasie można dostać więcej ale też jak korba napisał robotę cały rok zapewniają jak nie kopanie to odśnieżanie wynajmy itp a jak już w ogóle reoboty na maszynę nie ma to zapraszamy do zbijania szalunków ew zamiatania i stawki nie obniżą

Awatar użytkownika
Jooras
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 09 Sie 2010 15:53
  • Miejscowość: Lubartów / Lublin
  • Pochwały: 14

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez peter5on » 23 Paź 2011 16:05

A ja mam takie pytanie po ile godzin średnio pracujecie? Pracując w firmie zajmującej się kanalizacją sanitarną zwykle pracowało się 10 godzin w sezonie a w zimie 8 godzin.

Teraz pracuję na kopalni piasku i w sezonie pracuje się od 6 do... oporu ewentualnie minimum 12 godzin i teraz poza sezonem od 7 do 17 pracuje w okolicach Lublina. Koledzy którzy pracują na obwodnicach czy na wynajmie często kończą dniówki punkt 22 albo nawet i 23. Ciekawi mnie jak to wygląda w innych krańcach polski.

Awatar użytkownika
peter5on
Młodszy operator

  • Posty: 115
  • Rejestracja: 14 Gru 2009 22:39
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 3

Maszyna: Komatsu 240


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez RobotaNaKoparce » 23 Paź 2011 17:06

Nie pracujesz przypadkiem w kopalni KOCK IV lub o podobnej nazwie?
Mi taki prywaciarz proponowal tam robote na 45 t koparce i 4,5 kubikowej ladowarce za 15zl/h i rzeczywiscie robota od rana do wieczora w okresie od kwietnia do listopada.Zapewnial spanie za stacja benzynowa i obiad kilometr dalej.

RobotaNaKoparce
Nowicjusz


PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej