wibako

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez TheKazz » 02 Maj 2016 18:25

Obaj dobrze mówicie.
JA po prostu chciałbym robić to co bardzo lubię, wręcz Kocham i być za to wynagradzany odpowiednio, bo daję z siebie 100%.

Co do maszyn to rado masz całkowitą rację, a przynajmniej mam takie samo zdanie. No i to jest chyba największy ból bo mogę sobie jedynie pomarzyć o jakichś super sprzętach.

Z drugiej strony każdy myślący pracodawca wie, że bardzo dobry operator, który ma pojęcie, dba o sprzęt i nie kradnie jest wart więcej niż mu płaci.


To też wiem doskonale, nie tylko ze swojego doświadczenia, no jest to nie w porządku ale co zrobisz..

Zarobki muszą też być uzależnione od rozmiaru i przerobu maszyny. Jeżeli zarabiasz ta kasę na mini czy maszynach do 10-14ton to jest moim zdaniem ok


No to się nie zgadza, robię na większych maszynach, aktualnie LIEBHERR 904 i 314, 23 t. Nie dużo więcej ale jednak.

TheKazz
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 01 Maj 2010 23:18
  • Miejscowość: Stronia

Reklama

simmet

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez czaki » 03 Maj 2016 10:54

To jest akurat bolączka wszystkich ,że za mało zarabiamy, jeśli porównujemy do zachodu Europy.To dotyczy wszystkich dziedzin zawodowych, poza może zarządem dużych firm.

czaki
Fachoperator

  • Posty: 649
  • Rejestracja: 05 Lut 2011 22:48
  • Miejscowość: Cieszyn
  • Pochwały: 6

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez MaciekSlupca » 03 Maj 2016 20:34

The KaZZ też mam tak jak Ty, że lubię pracować na sprzęcie, chciałbym się rozwijać, pracuję dokładnie tyle samo co Ty ( 6 lat) .
Z tym, że ja pracuję w małym mieście w nieszczęsnej firmie brukarskiej z pijakami, szefem debilem, wszystkie soboty pracujące, jak nie ma pracy na sprzęcie to do szypy, godziny pracy przeróżne i mam tyle samo kasy na miesiąc co Ty. Tak dla pocieszenia CI piszę.

MaciekSlupca
Pomocnik operatora

Maszyna: Terex860SX

Firma: JATOM


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez TheKazz » 04 Maj 2016 16:43

Kiedy zaczynałem w mojej firmie to też było głównie brukarstwo, teraz asfalt. Pijaków u mnie też większość firmy, szef nie debil ale nawet nie wie ile zarabiam, zajmuje się tym dziewczyna, która nie bywa na budowach i nie ma pojęcia co kto robi i ile z siebie daje.
Soboty mam niby nie obowiązkowe, ale tylko to się tak nazywa, kiedy jest robota to raczej jest obowiązkowa, płątna 100zł na rękę za 6 godzin pracy (wyjazd 5.00, powrót 14.30).

Od 2 tygodni robię przy łopacie bo nie ma pracy na mojego LIEBHERRA.

TheKazz
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 01 Maj 2010 23:18
  • Miejscowość: Stronia

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez MaciekSlupca » 04 Maj 2016 18:07

No to witam w klubie :) . Też macham łopatą i smigam taczką, dzisiaj trochę wykopałem pod rurę , i załadowałem jeden samochód.
A soboty mamy normalnie płatne więc lipa. Tak jak Ty myślę o zmianie pracy, ale nie chcę się wpakować z deszczu pod rynnę.

MaciekSlupca
Pomocnik operatora

Maszyna: Terex860SX

Firma: JATOM


Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez TheKazz » 04 Maj 2016 18:56

Noo mam to samo, trochę się boję, ale wiesz co? chyba czas się odważyć :)
Jest jeden plus jutro wracam na sprzęt :P

TheKazz
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 01 Maj 2010 23:18
  • Miejscowość: Stronia

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez Marcin1986 » 03 Lip 2016 08:54

Kurcze ja wciąż narzekam u mnie na moją stawkę a jak patrze co tu się dzieje to w sumie powinienem całować pracodawce po stopach;) Pracuje 8 godzin, zus mam pełen od tego ile zarobie, soboty płatne 100% i czy zima czy nie zima stała stawka.
Nie mogę podać kwoty bo taka tajemnica niby a nie wiem czy ktoś z firmy tu zagląda;)
Ogólnie smutno mi, że operator nic nie znaczy w tych czasach ale w sumie jak teraz każdy ma uprawnienia to cóż... Szkoda tylko, że umiejętności niskie.
Myślę, że godziwa pensja na 8 godzin to 4 tys na rękę powinna być dla dobrego operatora. Jak ktoś ma pojęcie to zamiast robić 5 dni zrobi to w 2-3 czyli szef zarabia i już inną robotę szykuje więc dziwie się prywatnym firmą, że szukają pracownika byle z papierkiem bo sami się okradają moim zdaniem.
Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

Awatar użytkownika
Marcin1986
Młodszy operator

  • Posty: 107
  • Rejestracja: 02 Lip 2016 20:08
  • Miejscowość: Poznań
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 3CX Turbo Plus 2016r.

Firma: Zakład Robót Drogowych


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez Jarewa » 04 Lip 2016 22:39

Jak ktoś ma duży staż pracy i spore umiejętności to się liczy, nie wiem czy ja mam spore umiejętności ale pracuje już ponad 15lat i ciągle mam oferty prze telefon "przez znajomych znajomy znajomego".

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez Marcin1986 » 05 Lip 2016 17:29

Ale to rozumiem, że sam jesteś firmą?:) Mi chodzi o prace u kogoś.
Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

Awatar użytkownika
Marcin1986
Młodszy operator

  • Posty: 107
  • Rejestracja: 02 Lip 2016 20:08
  • Miejscowość: Poznań
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 3CX Turbo Plus 2016r.

Firma: Zakład Robót Drogowych


Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez MaciekSlupca » 05 Lip 2016 17:45

4 tyś za 8 godzin dziennie pracy - marzenie :P

MaciekSlupca
Pomocnik operatora

Maszyna: Terex860SX

Firma: JATOM


Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez Marcin1986 » 05 Lip 2016 19:54

Faktycznie trochę się zagalopowałem chodziło o 4 tys. na miesiąc na rękę + wszystkie składki, itp.
Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

Awatar użytkownika
Marcin1986
Młodszy operator

  • Posty: 107
  • Rejestracja: 02 Lip 2016 20:08
  • Miejscowość: Poznań
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 3CX Turbo Plus 2016r.

Firma: Zakład Robót Drogowych


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

Postprzez Jarewa » 05 Lip 2016 20:41

Pracuje u prywaciarza jak większość pracowników, oferty to oferty pracy ostatnio już mówię na odczepkę 6 koła inaczej nie mamy o czym rozmawiać bo skurczybyki oferują koło 5 ale ja wole zarabiać trochę mniej i pewną pracę u miłego pracodawcy.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej