wibako

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Jarewa » 28 Mar 2012 20:08

Andrexxxx napisał(a):To trzeba te złodziejstwo zdusić w zarodku u źródła czyli tępić Pracodawców,


Co żeś się ich tak uparł? Nawet gdyby pracodawca płacił pełny ZUS stawka na poziomie to i tak go oskubie pracownik, bo jest na flaszkę jest na piwo jest na fajki itd i jest do własnego zbiornika.

Śród moich znajomych kierowców i operatorów ( około 100 osób) ani jedna nie jest uczciwa, mimo że zarabiają mimo że pracodawca nie oszukuje to i tak kradną jak tylko jest łatwa okazja.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2808
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Reklama

simmet

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 28 Mar 2012 20:14

Czytam wasze posty od kilku dni i wszyscy macie racje, swiat nie jest idealny, postawcie 10 operatorów albo pracodawców i 2 bedzie leniami 2 złodziejami 2 fałszywych znajdziecie wszystko, jest takie powiedzonko - nie kradnie ten który bierze dla siebie tylko ten który gromadzi ponad miare, jesli ktos kradł zarabiajac 10 zet na h jesli dostanie 20 tez bedzie kradł, żałuje ze w domu nie nauczyli mnie krasć, ci co to potrafią opływaja w dostatki a ja dalej bede zapierd... za 10 zet, nie pisze tego zeby sie wyżalić uwielbiam swoją prace, chodzi o to ze niczego nie zmienimy pozdrawiam.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez marian94 » 28 Mar 2012 22:16

No dokładnie raz ukradnie będzie szukał kolejnej okazji
Jeśli pomogłem kliknij "pochwała"

Awatar użytkownika
marian94
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Maj 2010 22:34
  • Miejscowość: Pomorze
  • Pochwały: 15

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez szakal » 29 Mar 2012 09:17

Andrexxxx napisał(a):
prezes85 napisał(a):złodziej będzie złodziejem nawet za 100 zł na godzinę
taki charakter


To trzeba te złodziejstwo zdusić w zarodku u źródła czyli tępić Pracodawców, bo jak pracownik przychodzi do firmy i widzi dziadostwo, kurestwo i złodziejstwo to zaczyna robić to samo co jego zafajdany szef złodziej. I wracamy do początku Pracodawco nie kradnij zapłać za mnie uczciwie ZUS

Dobrze gadasz trzeba tepic takich pracodawcow. Ja niestey poszedlem w tym kierunku i swojego podj...em do Urzedu Celnego ze samochody i koparki jezdza na opale. Wiem ze postapilem po swinsku ale za to wszystko co zrobil i robi ludzia u nas w firmie to mu sie nalezalo pomijajac ze obcina pensje, zus tak jak wszedzie placi od najnizszych zarobkow, w delegacji nie placi zadnej delegacji ani diety do pracy nieraz codziennie sie dojezdza po 120 km w jedna strone albo i wiecej i nie masz za to placone, to jeszcze pozakladal sondy do zbiornika i GPS. Normy na paliwo smieszne i jak sie nie zmiescisz to ci potraci z pensji. Potraci ci za ON a tankuje OO. Norma na kop-lad JCB 3.5 litra moim zdaniem troche zamalo. A przeciez wiedomo ze nikt nie bedzie sie bawil w spuszczanie paliwa jak jest sonda w zbiorniku i w dodatku olej opalowy

Dzisaj na firme wjechal Urzad Celny totalny paraliz kto mial opal w baku 100 mandatu a z reszty bedzie sie spowiadal prezes. Szkoda mi tylko kumpli ale nie wiedzialem ze ich ukarzą mandatami przeciez to nie ich wina co leje wlasciciel do baku, nie kazdy wie czym sie rozni olej opalowy od napedowego. Jedno jest pewne swieta prezesowi zrobilem ladne
Ostatnio edytowany przez szakal, 03 Kwi 2012 16:24, edytowano w sumie 1 raz

szakal
Pomocnik operatora

  • Posty: 53
  • Rejestracja: 11 Lut 2009 19:23
  • Miejscowość: kielce

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez motodarek » 29 Mar 2012 14:01

szakal napisał(a):Wiem ze postapilem po swinsku

Jeśli to co napisałeś w poście jest prawdą to nie miej wyrzutów, to nie Ty postępujesz po świńsku.

szakal napisał(a):Normy na paliwo smieszne i jak sie nie zmiescisz to ci potraci z pensji. Potraci ci za ON a tankuje OO.

To już by można wpisać do księgi rekordów, za szczyt bezczelności.

motodarek
Operator

  • Posty: 356
  • Rejestracja: 03 Cze 2007 17:54
  • Miejscowość: EP
  • Pochwały: 4

Maszyna: JCB 3CX

Firma: malutka


Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Łycha30 » 29 Mar 2012 18:11

szakal napisał(a):
Andrexxxx napisał(a):
prezes85 napisał(a):złodziej będzie złodziejem nawet za 100 zł na godzinę
taki charakter


To trzeba te złodziejstwo zdusić w zarodku u źródła czyli tępić Pracodawców, bo jak pracownik przychodzi do firmy i widzi dziadostwo, kurestwo i złodziejstwo to zaczyna robić to samo co jego zafajdany szef złodziej. I wracamy do początku Pracodawco nie kradnij zapłać za mnie uczciwie ZUS

Dobrze gadasz trzeba tepic takich pracodawcow. Ja niestey poszedlem w tym kierunku i swojego podj...em do Urzedu Celnego ze samochody i koparki jezdza na opale. Wiem ze postapilem po swinsku ale za to wszystko co zrobil i robi ludzia u nas w firmie to mu sie nalezalo pomijajac ze obcina pensje, zus tak jak wszedzie placi od najnizszych zarobkow, w delegacji nie placi zadnej delegacji ani diety do pracy nieraz codziennie sie dojezdza po 120 km w jedna strone albo i wiecej i nie masz za to placone,to jeszcze pozakladal sondy do zbiornika i GPS. Normy na paliwo smieszne i jak sie nie zmiescisz to ci potraci z pensji. Potraci ci za ON a tankuje OO. Norma na kop-lad JCB 3.5 litra moim zdaniem troche zamalo. A przeciez wiedomo ze nikt nie bedzie sie bawil w spuszczanie paliwa jak jest sonda w zbiorniku i w dodatku olej opalowy

Swego czasu w moich stronach głośno bylo o takim pistolecie, co lał opał jak szalony, ale go UC potem dopadł i zniszczył. Tylko że najbardziej ucierpieli na tym oczywiście pracownicy, bo pensji już nikt nie wypłacił. A to co piszesz o tych normach to faktycznie gościu bezczelny.

Awatar użytkownika
Łycha30
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 17 Mar 2012 19:44

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez guma19 » 03 Kwi 2012 07:02

Wtrące się apropo kradzeży. Ja pracowałem na kop-ład i walcach za różne stawki i przez ponad 5 lat mojej pracy jako operator nie spóściłem ani kropli paliwa i nic sobie nie przywłaszczyłem więc nie piszcie że operator zawsze coś kombinuje bo jak widać są wyjątki.
A skoro temat jest zarobków to napisze że ja obecnie za 14zeta pracuje ale zus od minimum mam płacony ale myśle że musze pogadać o podwyżce na 15 i tu też proszę nie pisać że 14 czy 15 to jeden chu... bo jak według niektórych złotówka nie robi różniecy to podam nr konta na który możecie wpłacać złotówke z każdej swojej godziny. pozdro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
guma19
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 22:44
  • Miejscowość: Kraków

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 03 Kwi 2012 18:12

Nie spuściłeś bo pewnie nie wiesz jak :mrgreen: nasz ty uczciwy kolego .

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez jedrzej24 » 03 Kwi 2012 18:18

Dobre,dobre :lol:
Ja tak jak i kolega nie spuszczam paliwa,a koledzy sie smieją że jeżdże autem na LPG zamiast dieselka sobie kupić...
Powiem szczerze,że jak ktoś ma dobrą robote,to nie warto ryzykować utraty pracy z powodu paru litrów ropy i sobie łapy brudzić...

Do kolegi korba71-mnie pouczają nawet jak to zrobić i jak poprzedni operator to robił,ale wole nie ryzykować,ale i nie mówie,że jestem uczciwy-ja kręce na godzinach jak sie uda...
Transport mat.budowlanych,maszyn rolniczych,przemysłowych itp.
Auto z HDS o udzwigu 2ton.
tel. 695 605 329.
viewtopic.php?f=56&t=17336

Awatar użytkownika
jedrzej24
Fizol

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 Lut 2012 15:59
  • Miejscowość: krasnystaw-lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: jcb3cx,4cx
case695 i kilka innych


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 03 Kwi 2012 18:28

Ja też jestem mega pazerny na godziny :D

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez guma19 » 03 Kwi 2012 22:05

Mnie też się wszyscy dziwią że jeżdżę na LPG i pracodawcy mówią że jeszcze nie mieli operatora który by dieslem nie jeździł. Apropo spuszczania to chyba każdy to potrafi ale mnie poprostu śmieszy kiedy jakieś głupki dławią się ropą przy spuszczaniu tylko po to aby zayskać 5 L paliwa.
Na tym się nie zarobi bo jeśli ktoś straci prace to zanim znajdzie nową napewno minie jakieś dajmy na to 5 dni to jest licząc średnio 150 dniówka to jest 750zł w plecy. Wieści też się szybko roznoszą i w okolicy można pracy nie znaleźć.

Awatar użytkownika
guma19
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 22:44
  • Miejscowość: Kraków

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 03 Kwi 2012 22:25

guma19 napisał(a):Apropo spuszczania to chyba każdy to potrafi ale mnie poprostu śmieszy kiedy jakieś głupki dławią się ropą przy spuszczaniu

jednak mówisz prawde nie masz pojęcia o spuszczaniu :D :D :D

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez master123 » 03 Kwi 2012 22:38

A który operator spuszcza paliwo? Po co ma się oficjalnie brudzić :D Wystarczy, że wleje mniej do zbiornika a resztę do siebie np do jakiegoś baniaka :D Znam te praktyki bo na nie jednej budowie bylem i na nie jednej proponowano mi transakcję finansowo-gotówkową w tym temacie :D
A STATE OF TRANCE
http://xat.com/Kopaczka - zapraszam na pierdo lamento....

Awatar użytkownika
master123
Fachoperator

  • Posty: 1255
  • Rejestracja: 20 Lut 2010 21:41
  • Miejscowość: Łódż
  • Pochwały: 14

Maszyna: Eder M 815 B,
Gallmac WMW 100L,
Doosan DX 225

Firma: prywatna


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez jedrzej24 » 03 Kwi 2012 22:55

tak też sie da,tylko póżniej trzeba ten baniak jakoś przemycić,a jak wpadniesz,to roboty będziesz szukał w delegacji a nie na miejscu...
Transport mat.budowlanych,maszyn rolniczych,przemysłowych itp.
Auto z HDS o udzwigu 2ton.
tel. 695 605 329.
viewtopic.php?f=56&t=17336

Awatar użytkownika
jedrzej24
Fizol

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 Lut 2012 15:59
  • Miejscowość: krasnystaw-lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: jcb3cx,4cx
case695 i kilka innych


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Jooras » 03 Kwi 2012 23:11

Ale o czym Wy tu mówicie? Przypomnę nazwę tematu: Ile zarabiają operatorzy koparek? A nie ile spuszczają ze zbiorników i na czym jeżdżą. :wink: Koniec OT.

Awatar użytkownika
Jooras
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 09 Sie 2010 15:53
  • Miejscowość: Lubartów / Lublin
  • Pochwały: 14

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez jedrzej24 » 03 Kwi 2012 23:31

Właśnie mówimy o częściach składowych naszych dochodów :faja:
Transport mat.budowlanych,maszyn rolniczych,przemysłowych itp.
Auto z HDS o udzwigu 2ton.
tel. 695 605 329.
viewtopic.php?f=56&t=17336

Awatar użytkownika
jedrzej24
Fizol

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 Lut 2012 15:59
  • Miejscowość: krasnystaw-lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: jcb3cx,4cx
case695 i kilka innych


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez guma19 » 04 Kwi 2012 11:46

Jeśli chodzi o zarobki to mam 14zł na ręke, ubezpieczenie i zus od najniższej krajowej od czasu do czasu jakiegoś tipa dostane i to wszystko. Myślę jednak że poproszę o podwyżkę conajmniej na 15zeta bo wszystko w góre idzie więc i zarabiać trzeba troszkę więcej. Teraz czekam na stawki kolegów operatorów z forum. :mrgreen:

Awatar użytkownika
guma19
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 22:44
  • Miejscowość: Kraków

Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez jedrzej24 » 04 Kwi 2012 22:34

No ja dostałem dzisiaj propozycje 1800zł brutto na umowie,plus premia 1800.
Praca w delegacji,ale tylko dziewięć godzin dziennie...
Myśle,że sie skusze,bo znam tą firme i operatorzy tam nie mają żle.
Transport mat.budowlanych,maszyn rolniczych,przemysłowych itp.
Auto z HDS o udzwigu 2ton.
tel. 695 605 329.
viewtopic.php?f=56&t=17336

Awatar użytkownika
jedrzej24
Fizol

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 Lut 2012 15:59
  • Miejscowość: krasnystaw-lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: jcb3cx,4cx
case695 i kilka innych


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez korba71 » 04 Kwi 2012 22:37

Ja mam 10 zet :D ale mam zatrudnienie cały rok nawet jakby było -25 STOPNI, ZUS OK, wypłata przed czasem nadgodziny cały rok, dodatki do nadgodzin, premie kwartalne, diety, transport darmowy i hotele, nie jestem wykorzystywany w pracy, praca spokojna, wymagajaca mozna sie wiele nauczyc, nie zarabiam kokosów ale jakos lubie swoja prace, choc nosze sie z zamiarem zwolnienia (ale jak sie zaczyna konkretna robota przechodzi mi :mrgreen: )

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Ile zarabiaja operatorzy koparek ?

Postprzez Jarewa » 04 Kwi 2012 22:55

To prawie jak ja :wink: 11 zeta i nie narzekam pełny ZUS wypłata na czas. Każdy sprzęt do własnej dyspozycji za darmo :mrgreen: do pracy firmowe auto, szef osobisty bank jak trzeba pożyczkę brać bezprocentowa a jak dobry humor to i połowę umorzy :D

Choć ostatnio zauważyłem u siebie pensje podniesioną stałą nie ważne ile dni pracy i godzin mniej niż 2,5tyś nie daje.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2808
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej