wibako

przyszłość pracy jako operator

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez Joseph » 06 Cze 2007 18:35

marcus napisał(a):dla Twojej informacji mam aż III klasę na koparki, a pisząc, że posiadając jedynkę jest się "GOŚCIEM" miałęm na mysli zarobki, niekolego. facet spytał o zdanie, odpowiedziałem, a Ty sie człowieku czepiasz. Zwracam honor i przepraszam za obrazę majestatu


chłopaku (?) zmień ton .... nie mam zamiaru prowadzić nic nie znaczącej dyskusji , ale jeśli chodzi o zarobki , u nas GOŚCIE z jedynką zarabiają mniej (albo tożsamo) z operatorami sprzętu pomocniczego (jak to nazwałeś):twisted: nie mam zamiaru nikogo obrażać ,więc tylko poproszę - człowieku nie wal mi tu farmazonów o obrazie majestatu ....
Miłego wypoczynku w ten przydługi (dla niektórych) weekend !

Joseph
Fizol

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 26 Kwi 2007 19:55
  • Miejscowość: Sieć ....

Reklama

simmet

Re: przyszłość pracy jako operator

Postprzez Mornia23 » 24 Lut 2021 17:00

Według mnie coraz bardziej jest warto pracować na własną rękę niż w firmie. Jest coraz więcej bogatych osób, które budują własne domy czy niewielkie drogi, przez co zapotrzebowanie na takie usługi też rośnie. Według mnie zawody przyszłości to nie tylko programista itp. ale też takie, wymagające nieco wiedzy praktycznej i umiejętności jak operatorzy.

Mornia23
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 11 Sty 2021 20:18

Maszyna: JCB

Firma: własna


przyszłość pracy jako operator

Postprzez ryszard3212 » 21 Kwi 2021 09:26

W artykule http://www.roweryuzywane.com.pl/2021/04/najpopularniejsze-uslugi-budowlane/ znaleźć można, jakie usługi budowlane są najpopularniejsze. Moim zdaniem w tych czasach warto otwierać swoją firmę, gdyż brakuje tych usług na rynku. Praca ciężka, ale coraz bardziej opłacalna.

ryszard3212
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Maj 2020 10:35

Maszyna: fsdf

Firma: sfsf


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej