wibako

Wozidło TEREX 2566 Pomocy

Wozidło TEREX 2566 Pomocy

Postprzez trans-bud78@wp.pl » 04 Gru 2012 19:13

Witajcie.
Jestem nowy na tym forum.
Potrzebuje pomocy odnosnie wozidła Terex 2566 z 1994 roku.
Mianowicie stałem sie nabywca takiego sprzetu.Wziąłem go w rozliczeniu za długi.Opisze jego stan.
Silnik chodzi ładnie pali bez problemu ale puszcza czarnego dymka, nowy alternator, zalany zielonym płynem do chłodzenia.Ma delikatny wyciek oleju zaraz przy alternatorze.Nie przyglądałem się uważnie ale myślę że to nic groźnego i do zrobienia bez problemu.Mosty suche blokady działają bez problemu - wszystko właczane na jeden przycisk. Hamulce ma dobre reczny postojowy też na nowych klockach.Co do skrzyni biegów tu zaczynaja sie problemy. Biegi nie chodzą czyli wozidło jeżdzi tylko na 2-3 biegach max 20 na godzine. I nie wiem co jest. Mialo delikatny przebłysk że zmienaiło biegi i wozidło nawet do 50 na godzien jechało ale z gazem w podłodze.i to załadowane szybciej biegi zmieniało niz puste. Ma wybierak w kształcie lietry Y (czyli 3 wsteczne, postój i 6 do przodu). I ten temat mnie juz dobija. Z tego co sie dowiedziałem to w kabinie brakuje wyświetlacza do biegów i nie mozna sczytać błedów ze skrzyni. Po za tym elektryka tez jest w złym stanie raczej. Czujniki do skrzyni zepsute chyba bo zegary leża, od silnika tj chłodzenie pokazyje ale cisnienie doładowania juz nie ani cisnienie oleju.
Prosze o pomoc w reamacji skrzyni bo ten sprzęt juz mnie do białości doprowadza.
Co to za silnik (mysle że Cumins) a skrzynia chyba ZF-a. Jak sie do niej dostac bo jest pod kabiną?
Może jest ktos z podkarpacie i mógłby mi pomóc. Lub ktos nawet z dalszych odległośći a pomoc na telefon.
Odwdzięczę się za pomoc.
Jest ktoś chętny?

723890403

trans-bud78@wp.pl

trans-bud78@wp.pl
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 Gru 2012 17:16

Maszyna: Wozidło technologiczne Terex 2566


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej