wibako

Wózki widłowe

Wózki widłowe

Postprzez kraskadariusz » 20 Mar 2011 10:57

Wózki widłowe nowe i używane, sprzedaż, serwis i naprawa. Wózki widłowe wynajem, części. Wózki widłowe Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź i inne miasta. Wózki widłowe outsourcing i leasing. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w przemyśle a przede wszystkim w transporcie wewnętrznym. Dowiedz się o najnowszych innowacjach oraz uzyskaj wiadomości dotyczące producentów wózków widłowych. Praktyczne informacje: najlepsze kursy i szkolenia, jak zdobyć uprawnienia na wózki widłowe, oraz pracę. Hity informacyjne, różne formy sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych. Nowe formy współpracy, rozwiązania techniczne i logistyczne. Potrzebujesz kupić, wziąć w leasing lub wynająć wózek widłowy skontaktuj się z nami doradzimy Ci w wyborze maszyny.

kraskadariusz
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 20 Mar 2011 10:52

Maszyna: Wózki widłowe, wózek widłowy


Reklama

simmet

Re: Wózki widłowe

Postprzez Promag » 11 Maj 2011 11:22

Jeżeli mowa o wózkach widłowych,to polecam sprawdzić naszą oferte ma www.promag.pl działamy an terenie całego kraju i zapewniamy fachową pomoc. Warto nam zaufać.
Regały magazynowe, wózki widłowe, wózki paletowe, meble metalowe, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko część bogatej oferty handlowej PROMAG S.A.

Promag
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 07 Paź 2010 07:34
  • Miejscowość: Polska

Re: Wózki widłowe

Postprzez rodger » 14 Maj 2013 12:58

Ja mam Clarka TMX 15s, super sprzęt, daje rade :D a ten no Suret to chyba sprzedaje takie cacka jak moje? Chyba że coś mi się pomyliło? :lol:

rodger
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 14 Maj 2013 12:54

Maszyna: TMX 15s


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej