wibako

Deutz fahr Agroplus 95PS. Brak Jazdy

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Deutz fahr Agroplus 95PS. Brak Jazdy

Postprzez marcinus3324 » 02 Kwi 2012 09:06

Witam użytkowników :) . Mój problem polega na tym ze, ciągnik Deutz Fahr Agroplus 95 zatrzymał sie nagle bez zadnych wczesniejszych problemów i teraz nie ma reakcji na biegi tzn. wbijam bieg i nic sie nie dzieje, dodam ze skrzynie jest mechaniczna posiada rewers mechaniczny i trzy półbiegi pod obciązeniem. Jest jeszcze jeden objaw mianowicie gdy dzwignia reduktora jest na włączonym biegu tylne koła sa zablokowane tzn. na podnasniku kazde kreci sie w przeciwna strone dlatego gdy opuszcze podnosnik nie mozna go z miejsca ruszyc ale gdy wbijam na luz koła puszczaja i mozna go holowac. Prosiłbym o jakąkolwiek wskazówke

marcinus3324
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Kwi 2012 08:51

Maszyna: DEUTZ FAHR AGROPLUS 95


Reklama

simmet

Deutz fahr Agroplus 95PS. Brak Jazdy

Postprzez marunioo » 16 Maj 2012 14:29

Witam
Kolego ja miałem kiedyś problem z Agrofarmem 100 ale u mnie geniusz w czasie jazdy przełączył reduktor i wyższych biegów na niższe w czasie jazdy i poleciała zębatka która naruszyła obudowę tylnego mostu. Most niestety do wymiany. Myślę że u ciebie może być problem z mechanizmem różnicowym. Czy ktoś w czasie jazdy nie włączył blokady mechanizmu różnicowego i w czasie skręcania coś nie pękło?

marunioo
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 19 Lip 2009 19:53
  • Miejscowość: kołobrzeg

Maszyna: CAT 212BFT JCB 4CX


Re: Deutz fahr Agroplus 95PS. Brak Jazdy

Postprzez marcinus3324 » 17 Maj 2012 21:04

Witam, dzięki za odpowiedz. Ja problem juz rozwiązałem i byłeś bardzo blisko, zatarło się koło zebate na wałku od niższych biegów (z niewiadomego powodu) co było powodem ukręcenia wałka sprzęgłowego. Sporo to wszystko kosztowało ale co zrobić nic za darmo ;)

marcinus3324
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Kwi 2012 08:51

Maszyna: DEUTZ FAHR AGROPLUS 95


Re: Deutz fahr Agroplus 95PS. Brak Jazdy

Postprzez marunioo » 18 Maj 2012 06:06

No niestety tak to już jest. My musieliśmy dźwigiem załadować traktorek bo nieszlo ruszyc go z miejsca.

marunioo
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 19 Lip 2009 19:53
  • Miejscowość: kołobrzeg

Maszyna: CAT 212BFT JCB 4CX


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej