wibako

Fastrac 3155 kosta dźwigni biegów

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Fastrac 3155 kosta dźwigni biegów

Postprzez piter69z » 27 Lis 2012 14:08

Witam
Potrzebuję pomocy przy elektryce.
Problem jest w tym że przy fastracu 3155 ktoś odciął kostkę, która idzie do trzech przycisków znajdujących się na dźwigni zmiany biegów (6 biegów) druga część kostki jest nie odcięta i znajduje się pod kabiną gdzie wychodzi dźwignia.
Chcę teraz to połączyć ale nie mogę znaleźć schematu.
U mnie wychodzą 4 przewody od tych trzech przycisków: czarny, niebieski, zielony, żółty ze strony dźwigni a z drugiej strony w kostce wszystkie przewody są żółte i mają symbole #640B, #470, #471, #472
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowany przez rudesmen, 29 Lis 2012 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Post wydzielony z innego tematu

piter69z
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 Lis 2012 13:34

Maszyna: jcb fastrac 3155


Reklama

simmet

JCB Fastrac

Postprzez yogurt » 29 Lis 2012 10:22

qrde nie wiele możemy Ci pomóc, Mało kto posiada schemat instalacji do fastraca... Ale nie masz czasem przypadkiem identycznych guzików z prawej tylnej strony? Jeśli tak to rozbierz obudowę i sprawdź jak tam są podłączone te przewody? A jeśli nie to.. W jednym z tych kabli powinno być ciągłe zasilanie pozostałe trzy są od sterowania połówkami. Jeśli jesteś na tyle odważny to pokombinuj trochę z tymi kablami. Ale robisz to na własną odpowiedzialność. Bo możliwe, że ktoś je celowo odciął, bo gdzieś dalej robiło się zwarcie... Może gdzieś na kondensatorach albo centralce. Prawdę mówiąc to radziłbym pojechać do jakiegoś elektryka zostawić mu sprzęt na kilka dni i się wszystkiego dowiesz.. Grzebanie w kabelkach (dla mnie bynajmniej) to już nie lada wyzwanie. Jeśli się nie jest pewnym tego co się robi można niezłego bajzlu sobie narobić i ogromnych kosztów.

yogurt
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 15 Lis 2012 19:12

Maszyna: JCB Fastrac 3220 + Dolly + Naczepa 40M3


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej